П’ятниця, 25 Вересня, 2020

Майдан пройшов спокійно

Як Віталій Кличко став мером Києва: історичні свідчення

Ще в далекому 2008 році кияни самостійно обрали мера міста, проте Партія Регіонів Віктора Януковича мала інші плани, розповідає “Kyivyes.com.ua”. Кияни фактично не підтримували діяльність...

 

За нашими джерелами Петро Порошенко готувався до майдану дуже давно. Ще влітку розроблявся план, збиралися люди для організації масових протестів. Петро Олексійович вичікував зручний момент для організації плану, залишалося лише знайти зачіпку, якусь причину, в яку вірив би народ. Далі розповість “Київ.Yes”.

Не до кінця розголошені умови формули Штанмайєра дали можливість колишньому президенту організувати безліч акцій за короткий час. І навіть після того, як Президент Зеленський роз’яснив детально про умови миру на Донбасі, Порошенко не відпустить таку вдалу причину для протестів.

До 14 жовтня готувалися всі. Порошенко активно готувався практично не приховуючи цього. Володимир Зеленський зі свого боку організував безпеку на Майдані Незалежності: більше 1500 патрульних контролювали проведення масовки;  записав відеозвернення до громадян України з проханням про мирний перебіг мітингу і попросив думати раціонально.

Також Володимир Зеленський на прес марафоні повідомив, що колишній президент поводиться зарозуміло, забуваючи що він вже не посту верховнокомандуючого.

Багато жителів не тільки столиці з острахом чекали переворот, як в 2014 році.  Напевно, і сам Петро Порошенко про це мріяв.

Активісти виступили з плакатами і вимогою продовжувати війну до перемоги або піти з поста правителя, вважаючи відведення військ ганебним приниженням. До того ж вимагали, щоб Андрій Богдан вибачився за те, що назвав їх протест проплаченим.

За даними заявленими начальником управління поліції Андрієм Крищенко за 14 жовтня в відділення ніхто не надходив і незаконних речей при собі мітингувальники не мали.

Все було мирно і спокійно. Звичайно, є підозра, що якби майдан пройшов з ушкодженнями і жертвами, всі б звинуватили Порошенко в продажному мітингу.

У будь-якому випадку це вже перемога! Мета звернення президента виконана на 100%.  Завдяки таким ситуацій з’являється надія на успішну гідну країну.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Найшвидша доставка піци в Києві

Існують десятки рецептів піци, адже в різних країнах її готують по-різному. Схожі страви є в Китаї, Індії, Вірменії та багатьох інших країнах....

Чому віддати перевагу: машині з салону або б / у

Всесвітньо відома марка KIA створена для водіїв, які прагнуть отримувати задоволення від життя. Це динамічні, яскраві машини, які підкреслять статус і прекрасний...

Користуйтеся послугами вантажного таксі в Києві для перевезення будь-яких габаритних предметів

Автомобільні перевезення як і раніше є найбільш широко використовуваним видом вантажних перевезень в Україні, світі та конкретно Києві. Хоча морський або залізничний...

Гроші до зарплати в Києві: як оформити та отримати

Після епідемії коронавірусу багато киян стикнулися з економічною кризою, яка призвела до втрати чи скорочення робочих місць і як наслідок до зменшення...

Кличко обіцяє вивести Київ в “ТОП-100” міст світу

Діючий міський голова знову збирається балотуватись в мери. Він вже оприлюднив свою програму, яка стосується розвитку міста. Віталій Кличко обіцяє через 5...