Вівторок, 17 Травня, 2022

Що зробив Віталій Кличко для Києва за 5 років?

У червні 2014 Віталій Кличко здобув перемогу на виборах за крісло Київського міського голови. Трьома тижнями пізніше зайняв ще й пост Голови Київського міської державної адміністрації, куди був призначений Петром Порошенко. Таким чином в руках Віталія Володимировича зосередилися 2 посади і безліч можливостей для поліпшення якості життя в столиці. За період роботи мером Києва вдалося в 2 рази збільшити бюджет і витягти місто від банкрутства, розповідає “Kyivyes.com.ua”.

Інфраструктура столиці за останні 5 років

Не можна не відзначити, що змінилася в кращу сторону якість доріг в столиці. В інтерв’ю Володимир відзначає, що оновили 900 кілометрів доріг , особливо проспекти Перемоги і Повітрофлотський та бульвар Шевченка, наразі продовжують ремонт. Так само поповнили автопарк 134 тролейбусами, 63 трамваями і сотнею автобусів. Особливо важливо, що за цей час придбали майже 200 машин швидкої допомоги.

Велосипедно-пішохідний міст, або як його називають в народі Міст Кличко або скляний міст, став воістину візитною карткою міста. З’єднуючи історичні місця міста 

безперервної прогулянкою, він дає можливість насолоджуватися неймовірно красивою архітектурою міста і видами на річку Дніпро. Незважаючи на всі скандали і події пов’язані з мостом, він активно експлуатується киянами і гостями столиці із задоволенням.

Відновлення Шулявського шляхопроводу повністю зроблено не було. Незважаючи на ремонтні роботи, які тривали майже рік, виконати роботу повноцінно, відповідно до плану не вдалося. Причиною тому цех заводу «Більшовик», який заважає будівництву з’їздів. Кличко доводить, що йде боротьба за врегулювання цього питання.

Так само справедливо буде зазначити зрушення з «мертвої точки» Подільсько-Воскресенського моста, планованого до відкриття в кінці 2020 року.

З невиконаних передвиборчих обіцянок мера – метро на Троєщину і велодоріжки. Метро до спального району так само актуально, а зроблені доріжки для велосипедів побудовані з помилками. Натомість, глава Києва поклав курс на розвиток метрополітену в сторону району Виноградар, але це скоріше курс на майбутнє, ніж на вирішення нагальних транспортних проблем.

кличко

Громадська діяльність Віталія Кличко

У зв’язку із зростанням чисельності населення Києва (в 2014 році – 2 868 тисяч, а в 2019 –  2 964 тисячі чоловік) за час роботи мером, Кличко побудував 26 дитячих садочка та 8 шкіл. Виконали  капітальний ремонт більш ніж 40 відділень в медичних установах і в п’яти пологових будинках столиці.

Проведена капітальна реконструкція Київського Зоопарку. Відремонтовано вхід, побудована парковка, реконструйовані фігури звірів та багато іншого.

Місто значно очистилося після видалення МАФів і стихійної торгівлі. Тепер для подібного продажу необхідна ліцензія, яку можна купити в системі електронних торгів. На даний момент демонтовані торгові точки на Вокзальній площі, Майдані Незалежності, переходи біля станцій метро «Тараса Шевченка», «Політехнічний Інститут», «Позняки». Але про закінчення цієї діяльності говорити ще зарано.

І звичайно ж, Віталій Володимирович приділив велику увагу паркам і скверам. При його правлінні реконструйовані парк «Перемоги», «Муромець», «Наталка», збудовані сходинки для пішохідного проходу на Пейзажну алею.

Також Віталій Кличко активно діє в напрямку інноваційного розвитку міста за проектом “Kyiv smart city”. В цілому його діяльність не можна назвати поганою, але так само кияни вважають, що він міг би зробити для міста ще більше.