Середа, 18 Травня, 2022

Чому варто скористатися знижками Чорної п'ятниці в інтернет-магазинах?

Для переважної більшості покупців сьогодні найзручніший спосіб здійснення купівель – це замовити товар на сайті якогось інтернет-магазину, а не стояти у довгих чергах та ходити безкінечною кількістю магазинів у пошуках якогось товару. Сучасні інтернет-магазини є найкращою альтернативою торгових мереж і саме тому тут купувати товари – найкраще. 

Якщо говорити про Чорну п’ятницю в інтернет-магазинах, то вона тут проявляється у набагато більших масштабах, аніж у звичайних магазинах. Наприклад, акції чорна п’ятниця в популярному інтернет-магазині “Стилус” – це гарна нагода придбати омріяну техніку або ж гаджет за найкращою ціною.  

Знижки в інтернет-магазинах завжди є більшими, аніж у традиційних магазинах. Це обумовлено доступністю – сьогодні ми надаємо перевагу саме таким магазинам і торгові мережі це розуміють, тому й надають змогу скористатися максимально великими акціями та знижками під час Чорної п’ятниці.  

Що можна придбати зі знижкою під час Чорної п’ятниці? 

интернет магазин

Чорна п’ятниця в Україні та у всьому світі не знає будь-яких меж – знижки та акції будуть діяти абсолютно на всі товари та послуги, без жодних винятків. Якщо говорити про інтернет-магазини побутової техніки, такі, як “Стилус”, то тут найбільші знижки будуть стосуватися таких товарів: 

  • Знижки на всю продукцію Apple. Так, чорна п’ятниця apple – гарна нагода отримати найкращу продукцію від найкращого, визнаного у цілому світі, виробника, тож спеціалісти радять звернути увагу саме на цю техніку у часі Чорної п’ятниці в Україні; 
  • Планшети та ноутбуки. Так, планшет чорна п’ятниця та ноутбук – все це можна придбати за ціною, на 20-30% нижчою від звичайної вартості товару; 
  • Побутова техніка. Холодильники, інші кухонні прилади, та навіть пральні машинки можна буде в ці дні придбати зі суттєвою акцією.  

Інтернет-магазин “Стилус” не обмежується гаджетами та побутовою технікою – знижки тут будуть діяти і на товари для дітей, товари для домівки та для офісу, товари для саду, офісне приладдя тощо. Хіба це не чудова нагода, аби поповнити домашній асортимент? 

Коли розпочнеться Чорна п’ятниця в Україні? 

чорна

Чорна п’ятниця в Україні розпочнеться буквально через місяць – вже вночі 25 листопада на сайті інтернет-магазину “Стилус” розпочнеться період акцій та знижок, який триватиме аж шість днів! До порівняння: у більшій кількості інтернет-магазинів Чорна п’ятниця триватиме максимально п’ять днів.