Київська мерія «відзначилася»: цього разу… туалетами

Для тих, хто думав, що найцікавіше, що є у київській мерії – це Віталій Кличко з його неперевершеним почуттям гумору, помиляються. Там є ще чимало речей, які заслуговують на нашу увагу. Приміром, недавно стало відомо, що київська мерія здобула першість в одному із конкурсів, провести який допомогли волонтери. Далі розповість kyivyes.com.ua.

Що це за конкурс?

Конкурс мав назву «Найкраща туалетна кімната BEST WC». 

Що зробив Віталій Кличко за 5 років на посаді мера міста?

 

Кличко пообещал открыть новое автомобильное сообщение между двумя берегами

Сейчас на Подольско-Воскресенском мосту ведутся работы по монтажу вязов. Сейчас вы пока можете видеть ржавую конструкцию - это подпорки. Уже летом их будет убрано и станет видно, какой это красивый мост. Он будет двухуровневый. Верхний уровень - для автотранспорта, снизу пройдет ветка метрополитена. Мэр столицы рассказал, когда точно будет готова новая транспортная развязка. Кyivyes.com.ua узнавал подробности.

Этот мост - один из самых скандальных в Украине. Сколько же сплетен и слухов ходит вокруг его строительства!

История его берет свое начало еще в советское время.

У КМДА розповіли про подальшу долю кінотеатру «Київ»

Кияни знають про те, що останнім часом навколо кінотеатру «Київ» розгорнулися неабиякі баталії.

Кінотеатр «Київ» - старожил київських міських культурних центрів. Там за часів студентської юності наших дідусів і бабусь проходили, висловлюючись на сучасному сленгу, самі топові кінопокази. А вартість відвідування денних кіносеансів становила всього 25 копійок.

Його відкрили в центрі української столиці 23-го листопада 1952-го року. Вже тоді там була щільна житлова забудова будинками, зведеними в кінці XIX-го - початку XX-го століття.

Громадський простір: все для комфорту киян

Віталій Кличко презентував реконструйоване приміщення в КМДА для прийому жителів Києва. Подробиці розповість Kyivyes.com.ua.

На першому поверсі київської адміністрації відкривається сучасний і комфортабельний публічний простір.

Звіт мера про результати роботи київської міської влади за 2018 рік

Глава Києва Віталій Кличко представив звіт про проведену роботу за 2018 рік та повідомив, що за минулий рік в столиці сталося безліч позитивних змін: реконструкція та модернізація численних парків, встановлення нових вуличних ліхтарів і багато іншого. kyivyes.com.ua дізнавався подробиці.

Кличко заявив, що Київ готовий до роботи з інвесторами

Київ - готовий до інвестицій. Про це заявив мер міста Віталій Кличко. Деталі на kyivyes.com.ua.

Про те, що українська столиця змінилася та прагне співпраці з інвесторами головний управлінець міста заявив на "Зовнішньоекономічному порталі Баварія-Україна". 

The website encountered an unexpected error. Please try again later.