Середа, 18 Травня, 2022

Вибори у карантинному режимі. Як підготувалися київські дільниці?

До місцевих виборів залишається менше двох днів. Цього року вибори по всій Україні пройдуть 25-го жовтня і будуть вони  не звичайні, в межах карантину, вимоги до дільниць і виборців особливі. Далі на kyivyes.

У КМДА запевняють, що підготувалися ретельно, на усі виборчі дільниці Києва вже доставили все необхідне для голосування в карантинному режимі, просять і громадян відповідально поставитися до особистої безпеки, дотримуватися правил. Як повідомив секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко, для проведення безпечних виборів з бюджету міста виділено 1 мільйон 300 тисяч грн. на дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту. Але це не гарантує повну безпеку, зауважив секретар Штабу, кожен киянин має бути свідомим, в день голосування прийти на дільницю у масці, на вході виміряти температуру тіла, обробити руки антисептиком, пройти опитування щодо симптомів респіраторних захворювань і не забувати тримати дистанцію, також бажано мати з собою власну ручку.

Володимир Бондаренко зауважив, що дезинфікувати приміщення дільниць обов’язково будуть кожні 4 години, вже обладнали місця для утилізації використаних масок, рукавичок, нанесли розмітку для дотримання соціальної дистанції.

Ті виборці, які захворіли на коронавірус і перебувають вдома на самоізоляції чи лікуються в стаціонарі, зможуть проголосувати віддалено від дільниць. До них навідаються члени виборчої комісії з усім необхідним, в лікарнях працюватимуть у спеціальних захисних костюмах. Попередньо, нагадують в столичній адміністрації, тим, хто хоче проголосувати “на дому”, необхідно передати заяву з довідкою про стан здоров’я на свою дільницю до 18-ї години 23 жовтня. Правопорядок поряд з дільницями у Києві охоронятимуть посилено з суботи 24 жовтня, на варті – поліція, рятувальники та муніципальна охорона. Повідомляється на веб-сторінці КМДА.