Четвер, 30 Червня, 2022

Оголення перед Президентом. Що загрожує дівчині з Femen?

25 жовтня у день місцевих виборів у Києві на дільницю, де голосували Президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою, завітала “Femenістка”. Дівчина жіночого руху Femen неочікувано для усіх “зустріла” Главу держави – підняла поділ спідниці на якій білими літерами був напис “Zexist”, а зона бікіні оголена і пофарбована у зелений колір. Повідомляє інтернет-видання “Ракурс”. Охорона Президента швидко зреагувала і відвела дівчину в бік. На запитання присутніх на дільниці журналістів, до чого вона збиралися привернути увагу суспільства саме так, активістка відповіла: “Все на тілі!”. Згідно з написом на спідниці, дівчина мала на увазі, що Президент Зеленський сексист. Далі на kyivyes.

Поліція затримала “Femenістку”, її опитали, склали адміністративний протокол. За вчинене дівчині загрожує покарання у вигляді штрафу від 3 до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, чи арешт до 15 діб, або виправні роботи строком від 1 до 2 місяців, чи громадські роботи від 40 до 60 годин. Протокол поліціянти направили до суду і він вирішить долю активістки.

Нагадаємо, Femen – це жіночий рух відомий в Україні та Європі своїми епатажними, скандальними акціями протесту проти дискримінації жінок, корупції та іншого, під час яких жінки оголюють груди. За інформацією Вікіпедії.