Вівторок, 17 Травня, 2022

Вибори мера Києва: Кличко перемагає!

Діючий голова Києва Віталій Кличко за попередніми даними перемагає в першому турі виборів. Про це поспішив повідомити радник мера Дмитро Білоцерківець. Згідно з попередніми підрахунками у Віталія Кличка – 50,9% голосів мешканців Києва, пише kyivyes.com.ua.

А от Оксана Продан, яка є головою виборчого штабу партії “УДАР Віталія Кличко” наголошує на тому, що підрахунок все ще ведеться.

Вона розповіла, що вже б хотіли мати результати альтернативного підрахунку, проте коронавірусні обмеження трохи затягують весь процес. Наразі близько 50% протоколів з мокрими печатками вже є. Також є інформація з 99% виборчих ділянок. На основі цих даних можна зробити висновок про перемогу Віталія Кличка на виборах мера Києва.

Явка виборців в Києві за офіційною інформацією склала 34,42%. 

Офіційні результати виборів повинні бути оголошені не пізніше 6 листопада.

Нагадаємо, що згідно з екзит-полом Віталій Кличко набирає – 47,8% голосів. Які ж будуть офіційні результати, вже зовсім скоро дізнаємось. Якщо Кличку вдасться набрати більше 50% голосів, другого туру виборів в Києві не буде.

На виборах до Київської міської ради також лідирує партія “УДАР”. За неї згідно з екзит-полом проголосували 21,3% виборців.