Неділя, 22 Травня, 2022

В Києві відкрили ЦНАП для військових

В Києві вирішили запустити пілотний проєкт, який передбачає створення ЦНАП, що спеціалізуватиметься на наданні послуг виключно для військових. Його вже відкрили, й військовослужбовці столиці вже можуть скористатися його послугами, повідомляє сайт kyivyes.com.

Знаходиться він в Київському міському центрі комплектування. У зв’язку з послабленням карантинних обмежень – центр знову почав працювати в офлайн режимі. Якщо ви плануєте відвідати установу, то потрібно пам’ятати про дотримання карантинних обмежень, мати при собі захисну маску, а також сертифікат про вакцинацію чи тест на коронавірус. 

Такий центр надання адмін послуг є продовженням військової реформи. Одна з них – реформування комісаріатів і перетворення на територіальні центри. Тут будуть не лише займатись обліком військових, але й надаватимуть адміністративні послуги для військових. 

Дана модель комунікації може прискорити перехід армії на електронний документообіг. Планується створення єдиної бази даних, через яку співпрацювати органи влади на різних рівнях. Військовим не потрібно буде збирати десятки довідок і рапортів, щоб оформити чи отримати певний документ. Успішна реалізація проєкту допоможе все виконувати в електронному форматі. Створення спеціалізованих військових територіальних центрів – упростить процес комунікації між урядом, військовими управліннями та місцевим самоврядуванням. 

Тепер аналізують роботу першого пілотного «Мілітарі-ЦНАП». Спеціалісти прораховують всі алгоритми роботи та покращують систему. На цьому етапі хочуть виявити всі недоліки, які ще існують в технічному забезпеченні. Планується впровадження електронних черг. Щоб людина точно знала, коли їй прийти й отримати необхідну інформацію. Також намагатимуться створити часові рамки, щоб військовий точно знав, скільки часу потрібно на отримання того чи іншого документу. 

Відкриття першого військового центру особисто відвідав Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний.