Понеділок, 23 Травня, 2022

Чому потрібно виконувати професійне обслуговування кондиціонерів?

Вже давно кліматична техніка не відноситься до розкоші, а скоріше навпаки. Вона здатна продуктивно працювати цілий рік. Але, щоб кондиціонер виконував свої функції необхідно не забувати про профілактичні дії.

Якщо ви хочете, щоб ваша техніка продуктивно працювала довгі роки, то необхідно на регулярній основі виконувати чищення та заправку. Для цього найкращим рішенням стане звернення до професіоналів.

Типові проблеми у роботі кліматичної техніки

Існує чимало причин, через які може виникати потреба у ремонті та обслуговуванні кондиціонерів. Серед найпоширеніших варто виділити:

  • зниження виробництва холоду та тепла;
  • поява неприємного запаху;
  • обладнання не реагує на команди пульта керування.

Можуть відбуватися інші поломки кондиціонера. При цьому за зниження продуктивності техніка все ще використовує електроенергію. Тому, при виникненні проблеми важливо якомога раніше виявити несправність та усунути її.

Чому з кондиціонера капає вода?

Ця проблема зустрічається найчастіше. Після включення техніки вона починає охолоджувати повітря, але за певний час відбувається витік. Вода з кондиціонера капає через те, що:

  • рідина не йде по дренажній трасі;
  • рідина потрапляє у вентилятор обладнання;
  • конденсат тече і не потрапляє у ванну.

Причиною того, що кондиціонер протікає, може стати серйозна поломка. А в деяких випадках це відбувається через порушення стандартів у процесі встановлення.

Професійний ремонт та чищення

Якщо кліматична техніка не холодить повітря або взагалі перестала включатися, може знадобитися ремонт компресора кондиціонера. Це серйозна поломка, яка потребує втручання з боку професіоналів.

Важливо, що уникнути поломок можна у разі регулярного обслуговування техніки. Серед основних переваг, своєчасного звернення до професіоналів, варто виділити:

  • економію електроенергії (профілактичні дії допоможуть техніці працювати набагато продуктивніше);
  • економія коштів (професійне обслуговування продовжить термін служби обладнання);
  • зручність (не доведеться самостійно розбиратися із пристроєм).

Компанія «Чисте повітря» готова виконати ремонт та чищення кондиціонера за доступною вартістю. Продовжіть термін служби своєї техніки, звертайтеся за допомогою до справжніх професіоналів.