Середа, 18 Травня, 2022

УЦОЯО оголосив про початок пробного ЗНО у столиці

Український центр оцінювання якості освіти оголосив про початок реєстрації на пробне ЗНО 2019 року. З яких предметів буде проведено незалежне оцінювання та як не пропустити можливість спробувати себе у ролі абітурієнта – читайте далі на kyivyes.com.ua

Поява незалежного оцінювання у вигляді тестів стало у 2008 році справжнім шоком для абітурієнтів. Вчителі досі лякають випускників тим, що завдання у тестах надскладні, а саме тестування було створено для того, щоб відсіяти певний відсоток вступників на бюджет. 

Тим не менш, аби у школярів не виникало стресу під час складання такого роду іспиту, УЦОЯО було створено пробне тестування. Його мета – ознайомити з процедурою складання тестування. Дітей вчать правильно розподіляти час та концентруватися на своїй роботі за будь-яких умов. 

Крім того, педагоги розповідають, що для вступників – це шанс дізнатися, наскільки їх знання відповідають вимогам загальноукраїнського тестування. Після ПЗНО лишається, як правило ще 3 місяці, щоб підтягнути свої знання.

Варто зазначити, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. 

Одразу наголосимо, що результати ПЗНО взагалі ніяк не впливають на кінцевий результат складання фінальних іспитів з різних предметів. 

Зараз розпочався етап реєстрації на пробне тестування. Організатори розповідають, що подати заявку можна до 31 січня. 

Саме ж тестування буде проходити аж у березні. Школярі зможуть перевірити свої знання з таких предметів, як українська мова, історія України, математика, біологія, географія, фізика,  хімія.