Середа, 18 Травня, 2022

Заступник Кличка вдарив поліцейського: реакція київського мера

Віталій Кличко пообіцяв, що Володимир Слончак обов’язково «буде покараний». Далі на kyivyes.

Що трапилося?

Увечері 26 квітня стався неприємний випадок за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Володимира Слончака.

Патрульні поліцейські  зупинили автомобіль Mercedes, який їхав з увімкненими фарами по вулиці Льва Толстого. За кермом була депутат Київської міської ради від партії «Солідарність», заступник голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Людмила Костенко.

Її пасажиром був заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоуправлінських повноважень Володимир Слончак.

Як повідомляє «Київ оперативний», подальший перебіг подій був досить бурхливий. У замітці порталу вказано, що чиновник вирішив «подуркувати» перед жінкою, а тому постійно вживав фрази на кшталт «та ви знаєте, хто ми», «та завтра від вас і сліду не залишиться». Проте на його репліки ніхто не реагував.

Далі Слончак вийшов з автомобіля та почав провокувати інспектора патрульної поліції, а далі взагалі накинувся на нього з кулаками. Дебошира затримали, а поліцейському викликали швидку й госпіталізували, адже він отримав травму.

У той же час Людмил Костенко відмовилася від проходження будь-яких тестів для виявлення стану сп’яніння, а авто відправили на штрафмайданчик.

Реакція мера Києва

Уже вранці 27 квітня мер столиці Віталій Кличко пообіцяв «покарати» свого зама Володимира Слончака.  Проте, як саме, він поки що не повідомив.

Сказав лише, що рішення щодо заступника КМДА він прийняв, як тільки-но дізнався про інцидент, що відбувся з його участю. Також Віталій Кличко пообіцяв, що сьогодні все буде оформлено документально.

Не щастить меру із заступниками…

Нагадаємо, 14 квітня був затриманий ще один заступник Віталія Кличка Микола Паворозник. СБУ підозрює його у хабарництві – начебто «вимагав неправомірну вигоду в розмірі $125 тис. у представника компанії-забудовника за вплив на прийняття рішень, що стосуються погоджень містобудівних умов і обмежень».

У той же день був затриманий посередник, який, за версією СБУ, представляв інтереси чиновника. У нього при собі була сума у 60 тисяч доларів.

Також слідчі повідомили, що у планах Паворозника було отримання 246 тисяч доларів за узгодження ще одного об’єкту будівництва. Усе завершилося обшуком у будівлі Київської міської державної адміністрації.

Наступного дня – 15 квітня – ситуацію прокоментував мер Києва Віталій Кличко. Він сказав, що очікує, що за розслідування цієї справи візьметься НАБУ  і що не збирається нікого покривати. У той же час зазначив, що робити висновки зарано і допустив варіант, що висунення звинувачень може бути частиною брудної політичної гри з метою дискредитувати київську міську владу.

Саме тому робити будь-які заяви можна буде лише після справедливого розслідування і коли  будуть поставлені всі крапки над «і».