Середа, 18 Травня, 2022

Сезонне обслуговування автомобіля

Кожний автомобіль потребує регулярного технічного обслуговування. При його несвоєчасному виконанні, термін служби деталей скорочується, вони просто швидше зношуються. Технічне обслуговування ділиться на кожний день, періодичне та сезонне. Кожне обслуговування характеризується своїми особливостями, з котрими варто познайомитися більш детально.

Розвал – сходження колеса

Кожний автомобіль потребує регулярного технічного обслуговування. При його несвоєчасному виконанні, термін служби деталей скорочується, вони просто зношуються. Технічне обслуговування ділиться на кожний день, періодичне та сезонне. Кожне обслуговування характеризується своїми особливостями, з котрими варто ознайомитися більш детально.

Розвал-сходження колеса

Важливо проводити розвал сходження, щоб не погіршувалось управління, резина прослужить набагато довше. Після даної процедури ви одразу відмітите, наскільки краще стане вести себе автомобіль на дорозі. В кожному місті власники шукають хорошу компанію, Київ не виключення. В Києві є можливість відвідати один з багатьох в різних районах автосервісів Oiler, отримавши в кінці процедури роздруковані результати. Також відвідувачі отримують гарантію на роботу, адже майстри дійсно розуміють, що вони роблять.

Шиномонтаж

Колеса потребують особливого догляду, адже від цієї процедури залежить безпека водія та пасажирів, інших учасників руху. Перед тим, як встановити нове колесо, виконується майстром балансування. Ця процедура необхідна для правильного розподілення важкості. В цілому, шиномонтаж проводять при пошкодженні покришки, виконується процедура сезонно та кожні 15000 кілометрів пробігу. Для цього необхідне якісне, спеціальне обладнання.

В Oiler наразі діє акція. При шиномонтажі, клієнт отримує діагностику та розвал-сходження за 398 гривень. Така вартість шиномонтажу актуальна до 30.04. В цілому, розцінки шиномонтажу, вартість додаткових послуг залежать від вибраного вами автосервісу.

Водій завжди повинен пам’ятати про те, як важливо своєчасно «перевзувати» автомобіль. Погодні умови, особливості їзди мають значення. Для прикладу, зимня резина м’якіше літньої, а жорсткі літні шини розм’якшують гарячий асфальт. При несвоєчасному сезонному обслуговуванні, частішають сильні заноси, аварії зимою, шини швидко зношуються.

Заміна підшипника маточини

Займає заміна підшипника маточини приблизно 1-1,5 години роботи, вартість досягає приблизно 958 гривень.

Віддавайте перевагу кваліфікованому сервісу, котрий пропонує офіційні запчастини та дає гарантії. Для прикладу Oiler пропонує своїм клієнтам гарантію на рік або 10000 кілометрів.

Важливо підібрати хороший автосервіс, щоб провести технічне обслуговування автомобіля. Переваги Oiler полягають в тому, що клієнт отримує гарантіє виконаних робіт та професійну консультацію зі спеціалістом. Компанія підбирає зручне для вас час, є можливість підібрати автосервіс, зручний вам по місцезнаходженню.

Сервісне обслуговування