Субота, 25 Червня, 2022

Гончарук полетів з Києва без зворотнього квитка

Колишнього прем’єра України, Олексія Гончарука зустріли на борту літака WizzAir, який летів до Лісабону, розповідає “Kyivyes.com.ua”

Олексій Гончарук покинув Україну 7 березня зранку з аеропорту “Жуляни”. Лукойстер не мав місць бізнес класу, але ексчиновник за доплату приблизно 20 євро отримав місце в першому ряду, повідомляє “Страна”. До того ж рейс до Португалії було затримано на 40 хвилин.

Спілкуватися з пресою експосадовець Олексій Гончарук відмовився, але повідомив, що відправляється у відпустку. Проте, не відомо чи це справжня інформація, адже інформація про термін “відпустки” відсутня, які і наявність зворотного квитка. 

На сьогоднішній день багато вільного часу в Олексія Гончарука з’явилось через прийняття Верховною радою указу про звільнення. Його посаду отримав Денис Шмигаль, який донедавна обіймав посаду віце-прем’єра. Також відбулося ряд змін в Кабінеті Міністрів.

Ситуація стандартна, люди вже не дивуються раптовим поїздкам з України, але постає питання: чого саме колишнім високопосадовцям нестерпно проживати в Києві чи на території країни?