Неділя, 26 Червня, 2022

Юлія Тимошенко трохи перестаралась і зламала мікрофон Дмитра Разумкова

Сьогодні надзвичайно насичений день на засіданні Верховної Ради. Спочатку Верховну Раду відвідав Володимир Зеленський і наголосив на важливості прийняття закону про продаж землі. Потім прийняття закону про “Повну середню освіту”. Депутати дуже невдоволені, постійні спалахи і суперечки, проте Юлія Тимошенко відзначилась, розповідає “Kyivyes.com.ua”

Після перерви народні депутати влаштували страйк – заблокували парламентську трибуну. Розпочалися суперечки між партіями “Слуга народу” і “Батьківщина”. 

Юлія Тимошенко зайняла місце спікера Дмитра Разумкова і відстоюючи свою думку потягнула мікрофон за провід і відірвала його. Окрім, зламаного мікрофону пошкодила собі палець, з якого йшла кров. 

Тимошенко

На складену ситуацію відреагував лідер партії “Слуга народу” Давид Арахамія з претензією до Юлії Тимошенко, яка має виплатити компенсацію за нанесені збитки або нести кримінальну відповідальність. 

Ще була сутичка між народними депутатами Власенко і Дмитрук, власне через яких і розпочалася блокада президіуму. А віце-спікер Руслан Стефанчук запропонував працювати до 20:00 та не відкладати прийняття закону про продаж землі.