Середа, 18 Травня, 2022

У КМДА заявили, що столиця готова до зими

Зима…В цю пору року звично нам бачити місто по коліно у снігу, зруйнований талими водами асфальт, прориви у трубах. Насправді, все не так песимістично, як нам може здаватися на перший погляд. Після того, як снігові опади починають регулярно з’являтися на вулицях нашого міста, працює кожен день спеціальна техніка, доріжки стараються посипати піском, щоб наше взуття не псувалося, а КМДА обіцяє, що цього року комунальні служби готові до зими. kyivyes.com.ua  дізнавався подробиці. 

Київська міська державна адміністрація заявила, що на даний момент всі транспортні підприємства забезпечені всіма необхідними витратними матеріалами, аби вчасно і оперативно приступити до роботи у холодний сніжний період. 

Близько 70 тонн піску та солі закупили вже для того, аби тротуари та дороги були безпечними, як для водіїв, так і для пішоходів. 

Цього року на боротьбу зі снігом вийдуть також 44 новеньких трактори. Цю техніку планують відправляти у ті місця, де буде найгірша ситуація.

Якщо техніки не буде вистачати, у міській адміністрації пообіцяли, що будуть залучати приватні компанії для того, аби місто було комфортним навіть під час хурделиць. 

Напоготові і співробітники комунальних підприємств. Справа в тому, що за прогнозами синоптиків, вже з 20 числа на Київ піде холодний циклон. 

Очікують в першу чергу дощ, який до 22 листопада має перетворитися на мокрий сніг. Звісно, штормового попередження ніхто не давав, проте, у ці дні на дорогах слід бути більш обережними. 

Працівники комунальних підприємств розповідають, що дійсно готові діяти оперативно, але і кияни мають зрозуміти, що у випадку хурделиці та раптових опадів, машини, які розчищають тротуари не зможуть швидко виїхати. Треба хоча б дві години, аби спеціальний транспорт міг виїхати у місто.