Субота, 13 Серпня, 2022

Про вартість дизайну інтер’єру в Києві

Дизайн інтер’єру є унікальною можливістю покращити житловий простір чи офіс. Розробка дизайну дозволяє втілити найсміливіші мрії та ідеї, завдяки чому приміщення стає не тільки красивішим, але також функціональнішим та комфортнішим.

Однак у питанні дизайну інтер’єру важливо враховувати не лише параметри приміщення, для якого розроблятиметься дизайн, але також вартість роботи професійного дизайнера та інші, не менш важливі аспекти.

Ми розповімо вам, як правильно розрахувати дизайн інтер’єру київ, щоб згодом ані у Вас, як у замовника, ані у виконавця не виникло зайвих питань.

Про переваги

“NewDesign ” має безліч переваг, які вигідно виділяють компанію серед конкурентів.

Так, компанія відрізняється:

  • лояльними цінами (ціна визначається в індивідуальному порядку, враховуючи стиль, характер робіт, а також додаткові послуги);
  • максимальне дотримання переваг кожного клієнта (компанія не тільки втілює в життя всі бажання клієнта, але також пропонує свої ідеї для того, щоб в результаті інтер’єр перевершив усі очікування клієнта);
  • створенням дизайн-проектів та 3D-візуалізації, що дозволяє вносити певні корективи;
  • дотриманням встановлених у договорі строків;
  • грамотними спеціалістами (кожен із них має відповідну освіту, чималий досвід та прагнення вдосконалення у сфері дизайну);
  • дотриманням розпоряджень чинного законодавства.

Визначення вартості

Говорячи безпосередньо про визначення вартості послуги з розробки дизайну інтер’єру, варто зазначити, що цей етап проходить з урахуванням деяких факторів, які є ключовими та головними в цьому питанні.

Перший фактор представлений загальною площею приміщення, для якого буде розроблятися дизайн інтер’єру. Чим більша площа, тим доступнішою буде вартість квадратного метра.

Другий фактор має на увазі обраний стиль, адже для втілення кожного окремого напряму потрібен різний обсяг сил, ресурсів тощо. Тож якщо йдеться про мінімалізм, то тут витрати будуть не дуже великими, порівняно з ампіром, наприклад.

Третій чинник представлений додатковими послугами, під якими розуміється розробка додаткових схем, креслень, підбір будматеріалів, меблів, сантехніки тощо.

Четвертий фактор має на увазі наявність конкретного переліку робіт, відповідно до якого дизайнер має реалізовувати побажання клієнта. Тобто це те, що клієнт чекає від дизайнера.

Розрахунок вартості дизайну інтер’єру вимагає грамотного підходу та врахування всіх аспектів. Тому будь-якої миті ви можете звернутися до менеджерів компанії “Newdesign”, які дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть вам визначити приблизну вартість дизайнерських послуг.

.