Субота, 13 Серпня, 2022

Весільні обручки: що потрібно знати перед тим, як купити

Вибрати обручки буває складно: хочеться щоб були гарні, зручні, і ціна бюджет не перевищувала. Щоб не розгубитися в магазині, краще ознайомитися з моделями обручок заздалегідь. Як вибрати та на що звернути увагу розберемося в цій статті.

Види обручок

Асортимент обручок в ювелірних магазинах дуже великий: придбати можна як недорогі обручки, так і ексклюзивні моделі. Найпопулярнішими серед пар є декілька різновидів:

  • класичні обручки. Відомі всім, адже зустрічаються найчастіше. Мають випуклий зовнішній профіль та заокруглені краї
  • “американки”. Стали популярними відносно недавно. Мають плоску зовнішню поверхню, виглядають більш сучасно
  • “американки” з фаскою. Такі ж як і звичайні “американки”, але біля верхнього і нижнього торця є скошений зріз

Обручки виготовляють з різних матеріалів: золота, білого золота, комбінації цих двох металів або срібла. Можуть бути і інші, коштовніші, проте вони не такі розповсюджені.

Поверхня обручок може бути гладкою або ж з декоративними елементами: різьбленням, вставками з каменів.

Які обручки краще придбати

Певних правил до вигляду обручок не існує. Перш за все, потрібно, щоб вони вам подобалися і були зручними. Зважити потрібно на те, що це предмет, яким ви будете користуватися щодня, якщо звичайно плануєте носити їх традиційно, не знімаючи. Тому і обирати потрібно з точки зору практичності. 

Так за обручками з гладкою поверхнею легше доглядати в порівнянні з декоративно оздобленими різбленням чи каменями. На них не затримується бруд, тому їх можна не знімати під час фізичної роботи. 

Срібні обручки гарні на вигляд і недорогі. Єдиним їх недоліком є те, що срібло темніє від води чи вологи. Срібні ювелірні вироби потребують постійної чистки та полірування. Зробити це не складно і в домашніх умовах, але потрібно розраховувати на такий догляд. 

Якщо вам хочеться щоб обручка не змінювала колір і завжди виблискувала, але при цьому любите сріблясті прикраси, придивіться до білого золота. Воно має такі ж властивості як золото, а відрізняється лише кольором. 

Як вибрати розмір обручки

Щоб правильно підібрати розмір, обручки потрібно міряти. Якщо обираєте в інтернет-магазині, тоді потрібно буде скористатися таблицею розмірів, де окружність пальця співставлена з діаметрами обручок. Зробивши замір, ви зможете підібрати правильний розмір. 

Варто зауважити, що вужчі обручки будуть одягатися та зніматися легше, ніж широкі. Також існують обручки з профілем “комфорт”: поверхня, що прилягає до пальця у них випукла, що також полегшує знімання-одягання. 

.