П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Де пройти онлайн-консультацію стоматолога у Києві? Практичні поради

Для пацієнтів, котрі якраз знаходяться в процесі пошуку саме «свого» стоматолога, онлайн-консультація є чудовим варіантом. До того ж послуга суттєво економить час. Завдяки можливостям https://qrd.kyiv.ua/online-dentist-consultation/, кияни мають змогу отримати допомогу від компетентного спеціаліста, при цьому місцезнаходження пацієнта не має значення.

Коли та кому потрібна онлайн-консультація?

Можна виділити декілька популярних причин, чому пацієнти все ж віддають перевагу консультаціям в режимі онлайн, а не офлайн.

  1. Пацієнту важлива думка ще одного спеціаліста для порівняння та прийняття остаточного рішення.
  2. Пацієнт не має змоги прийти особисто, а допомога потрібна. Наприклад, після лікування турбує біль, або ж необхідна інформаційна допомога.
  3. Можливо мова йде про іноземних громадян, котрі планують проводити лікування в Києві. В такому разі досить доречною буде онлайн-консультація з подальшою оцінкою плану, вартості процедур.
  4. Попередній діагноз та прогнозована сума — саме з таким запитом звертаються українці.

Як отримати онлайн-консультацію стоматолога в «QRD Dental»?

Є декілька варіантів того, як користувачі мають змогу скористатися безкоштовною послугою:

  • зв’язок за допомогою будь-якого месенджера;
  • можна зателефонувати за актуальним номером;
  • пацієнт має змогу залишити онлайн-заявку, тоді він досить швидко отримає зворотній зв’язок.

Варто додати, що в стоматологічній клініці «QRD Dental» можна записатися також на онлайн-консультацію стоматолога-хірурга, ортодонта.

Досить зручно, що за 5 хвилин до призначеної онлайн-консультації пацієнт отримує нагадування, після чого з ним зв’яжеться стоматолог. А вже далі ви зможете задати хвилюючі запитання, почути попередній діагноз, більше про лікувальні заходи. Також це дає можливість почути про приблизну вартість лікування, записатися на прийом.

Як обрати стоматологічну клініку?

Це завжди важкий вибір, з яким зіштовхуються пацієнти, але є деякі моменти, котрі є незмінними:

  • кваліфікований персонал з великим практичним досвідом роботи;
  • наявні відгуки про роботу клініки та відкритий доступ до них;
  • різні стоматологічні напрямки, котрі допоможуть пацієнту одразу вирішити декілька проблем, економлячи при цьому свій час.

Стоматологічна клініка «QRD Dental» є саме тим закладом, котрий відповідає всім критеріям. Кожний пацієнт може розраховувати на отримання компетентної допомоги, а у випадку онлайн-консультації, то ця допомога є ще й безкоштовною.

.