П’ятниця, 20 Травня, 2022

Дизайнерський ремонт у Києві: з чого почати

В даний час цілком можливо створити шикарний та стильний будинок, не вдаючись до допомоги професійного дизайнера. Це практичніший варіант, особливо якщо ви хочете повністю контролювати всі задіяні процеси. Отримати кваліфіковану допомогу завжди можна у компанії Ремонт Люкс. З компетентними спеціалістами дизайнерський ремонт у Києві буде зроблено швидко та якісно.

Перш ніж ви заглибитеся в найдрібніші деталі стилів, краще зробити огляд домашнього дизайну інтер’єру в цілому, створити план і докладний проект.

Короткий огляд стилів дизайну інтер’єру у Києві

Багато хто думає, що мистецтво прикраси та дизайну будинку досить сучасне. Концепція та задіяні процеси досить давні. Мистецтво прикраси будинків та аксесуарів бере свій початок у давньоєгипетській цивілізації.

На той час представники еліти єгипетського суспільства прикрашали свої будинки у стилі люкс: меблями, тканинами, шкурами тварин, скульптурами, фресками та розписаними вручну вазами, щоб показати гостям свої вірування та звичаї. Сучасний елітний ремонт включає усі ці елементи.

Основні поняття

Перенесемося в наші дні. Дизайнерський ремонт у Києві використовується для підвищення естетичної цінності простору та покращення якості життя. Щоб досягти успіху у створенні дизайну, що відповідає вашим потребам, необхідно враховувати шість елементів дизайну інтер’єру:

  • Простір використовується для максимального збільшення приміщень у будинку. Щоб створити практичний та логічний план, необхідно виміряти габарити будинку. Ви повинні враховувати два виміри простору. 2D-простір покриває розмір підлоги. Тривимірний простір враховує площу, яка використовується в кімнаті.
  • Лінія. Щоб створити комплексний та організований дизайн, ви повинні враховувати лінії та форми, присутні у кімнаті. Ви можете знайти ці лінії в таких конструкціях, як ліжка, стільці, столи, дверні отвори, вікна та сходи.
  • Форми утворені шляхом комбінування візерунків, кольорів та текстур. Їх можна розділити на натуральні/органічні або штучно створені/геометричні, залежно від їхнього зовнішнього вигляду.
  • Світло. Без світла кольори, текстури, візерунки та лінії стають незначними. Це ексклюзивний елемент дизайну інтер’єру, який може виходити від природних джерел, таких як сонячне світло, або від рукотворних винаходів, таких як лампи і лампочки.
  • Колір задає настрій та впливає на те, як ви сприймаєте певний дизайн у кімнаті. Якщо ви хочете створити ідеальну палітру кольору під ключ, прийміть до уваги свій спосіб життя.
  • Текстура може легко додати глибини та чарівності кімнаті. Це також впливає на те, як ви відчуваєте чи сприймаєте консистенцію та зовнішній вигляд поверхні.

Змішуючи та поєднуючи перелічені вище елементи, ви можете створювати різні стилі дизайнерського ремонту у Києві.