Четвер, 23 Червня, 2022

Tarantino Family Delivery: найкращий сервіс доставки їжі

Сьогодні, доставка піци і суші – найпоширеніше явище. Чи не кожен встигає приготувати їжу прийшовши з роботи або просто не хоче цього робити. Але не всі знають, де замовляти їжу додому. До речі, зробити це можна тут https://www.tarantino-family.com/delivery/, адже мережі ресторанів Tarantino Family славляться смачною їжею, якісним обслуговуванням і швидкою доставкою.

Доставка суші від Муракамі

Різноманітність страв японської кухні в ресторані Муракамі величезна – вибрати можна тут tarantino-family.com/delivery/murakami.Від звичайних ролів з огірком до вишуканої “Каліфорнії” або “Філадельфії;  від супу Місо до смаженої Удон локшини або рису з овочами і м’ясом – на будь-який смак і гаманець.

суши

Не кожна служба доставки може похвалитися такими можливостями:

  1. Безкоштовна доставка замовлень від 150 грн по всій столиці;
  2. Прийом і розвезення замовлених страв здійснюється кур’єром двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень.

Дійсно, більшість ресторанів з кур’єрською доставкою їжі додому працюють в обмеженому часу, але це не про Tarantino Family.

Доставка піци від Папа Джон

Піци в ресторані Папа Джон – це і пальчики оближеш і руку з’їси. Багато начинки, яка рівномірно розподілена по тесту і основа для піци із хрусткою скоринкою – що ще потрібно для великої компанії? Та й не тільки для компанії. Навіть в обнімку з коханою людиною насолоджуватися кіно і піцою від Папа Джон.

пицца

В меню Папа Джон від Tarantino Family можна знайти піцу кожному, ознайомтеся тут tarantino-family.com/delivery/papa-dzhon: сирна, м’ясна і навіть сендвіч є. Доставка безкоштовна по Києву, замовлення мінімум 150 грн, а наш кур’єр порадує вас навіть найбільшою піцою з меню хоч серед ночі.

Чому люди довіряють Tarantino Family Delivery?

Кияни та гості столиці вибирають саме доставку від Tarantino через довіри до цієї ресторації, любові до смачної їжі і якісного сервісу.

Варто знати:

  1. Тільки Tarantino має сім’ю з двадцяти восьми ресторанів і дванадцяти брендів;
  2. Мережі ресторанів мають різноманітні кухні для любителів і цінителів: українських, американських, грузинських, грецьких, італійських і японських страв;
  3. Приємна і професійна команда кухарів, офіціантів і кур’єрів.

Якщо ви все ще сумніваєтеся – замовте доставку від Папа Джон, Муракамі або іншої мережі ресторанів Tarantino і переконайтеся, що це любов назавжди.