Середа, 18 Травня, 2022

Доставка їжі TARANTINO family: скільки по часу та акції

TARANTINO family – одна з найбільших і відомих мереж харчування в Україні. У неї входить безліч найрізноманітніших ресторанів. Серед них є безліч популярних закладів, які вже не один рік, або навіть десяток років користуються величезним попитом у відвідувачів. І найважливіше для всіх любителів смачно поїсти це те, що у всіх цих ресторанах є служба доставки їжі, яка працює цілодобово і абсолютно безкоштовно. Варто додати, що вона працює не тільки по Києву, але і в окрузі міста.

Доставка їжі TARANTINO family

Всього в сім’ю TARANTINO family входить 14 ресторанів, в 12 з яких є доставка їжі. Для всіх цих ресторанів діють єдині правила доставки, оплати і бонусних програм для клієнтів.

Тобто, ви можете вибрати для себе не просто якесь блюдо, а саме ресторан, які спеціалізується на одній з ваших улюблених страв. Погодьтеся, що так ймовірність того, що він буде добре і смачно приготовлено набагато вище.

Щоб замовити суші, ви можете звернутися в Муракамі, для доставки піци – в ресторан Папа Джон, для вишуканої італійської кухні в Рукколу. І це лише невеликий список з усього наданого вам вибору.

Бонусна програма для всіх цих ресторанів, як ми вже говорили, єдина. Для того, щоб стати її учасником вам потрібно лише зробити замовлення в будь-якому з ресторанів і виявити своє бажання стати учасником бонусної програми оператору. Так само ми можете зробити це завдяки онлайн замовленню через сайт Тарантіно. Датою початку участі є дата нарахування балів за перше доставлене і оплачене замовлення.

Після того, як ви станете учасником, вам почнуть зараховувати бонусні бали після кожного замовлення. Стандартне зарахування – це 10% від повної суми вашого замовлення. Крім цього, за перше замовлення ви отримуєте додатково 50 балів, а в свій день народження TARANTINO family дарує вам 100 балів. Важливо, що вони діють 7 днів з моменту нарахування на ваш особистий рахунок.

Перевірити кількість своїх балів ви можете в своєму особистому кабінеті на сайті Тарантіно, або ж зателефонувати безпосередньо оператору, який розповість вам всю потрібну і важливу інформацію.

Кожен бал дорівнює одній гривні, щоб витратити їх ви повинні сказати про це оператору при замовленні, або ж, якщо ви робите замовлення в інтернеті, то в спеціальному вікні ви можете написати скільки балів ви хочете списати на замовлення. Балами Ви можете сплатити до 50% суми замовлення. Мінімальна сума замовлення до оплати 150 грн.