Четвер, 23 Червня, 2022

Епатажна презентація нового альбому групи «Время и Стекло» в Києві

«Время и Стекло» – драйвова група, що складається з двох талановитих артистів: Наді Дорофєєвої та Олексія Завгороднього. Яскраві образи і динамічні запам’ятовуються пісні зробили «Время и Стекло» однією з найпопулярніших груп в Україні. Мало хто знає, що забавна назва «Время и Стекло» Потапу наснилася під час перельоту з Франції до Сполучених Штатів Америки. Якщо у вас виникло питання «а при чому тут Потап?», ось вам відповідь: Олексій Потапенко і є продюсером талановитого дуету з моменту його заснування.

Незважаючи на стереотип про те, що дуети часто стають романтичними парами, Надія і Олексій ніколи любовних почуттів один до одного не відчували. Вони вже протягом 9 років благополучно співпрацюють і радують фанатів своєю творчістю. Найближчий концерт «Время и Стекло» в 2019 році відбудеться в столиці, 5 жовтня. Група планує організувати гучну і енергійну тусовку на 10 тисяч осіб, яка пройде в Палаці спорту. Зал буде підірваний хвилею драйву від VISLOVO – другого студійного альбому групи.

«Время и Стекло» – це в першу чергу індивідуальність. Вони самі собі бренд. Для Наді і Позитиву не існує рамок і заборон. Пара артистів викликає звикання до своєї творчості з першої спроби, і так вже 9-й рік поспіль число фанатів лише зростає.

Варто відзначити, що написанням пісень для своєї групи хлопці займаються спільно з Олексієм Потапенко. Надія відповідає за вірші для майбутніх пісень, а Потап і Позитив пишуть музику і аранжування для композицій. Ставши досвідченими і знаменитими в музичній сфері, Надія і Олексій в 2017-му році брали участь в проекті «Голос. Діти »в ролі наставників. Для них навіть зробили приватне подвійне крісло.

Чому варто піти на концерт «Время и Стекло» в Києві

  1. Відчути енергію залу, в якому 10 тисяч чоловік кайфують від концерту разом з тобою.
  2. Підспівати і потанцювати під кожну пісню з нового альбому VISLOVO, що вийшов 5 червня 2019 року.
  3. Зарядитися енергією від Наді і Позитиву.
  4. «Время и Стекло» – одна з найбільш епатажних українських груп. Якщо за 2019 рік ще не мав можливості побувати на запальному шоу – якраз є шанс.
  5. Послухати наживо головну однойменну пісню нового альбому. VISLOVO присвячена молоді, новому поколінню. Ця пісня вчить насолоджуватися життям в дану хвилину, забути про проблеми.

Групу «Время и Стекло» всюди супроводжують тусовка, стиль і позитивна енергетика. Не дарма Олексій працює під творчим псевдонімом «Позитив». Хлопці несуть в народ гарний настрій і посмішки.

н

Надія і Олексій стрімко ростуть і розвиваються, підкоряючи все більше сердець. Групу «Время и Стекло» вже слухають не тільки в межах України, а й далеко за її межами. Як ми вже згадували вище, концерт талановитого дуету «Время и Стекло» з презентацією нового альбому VISLOVO пройде 5 жовтня в 19:00 у Палаці Спорту. Ажіотаж великий, так що встигніть купити підходящі квитки заздалегідь. На сайті Concert.ua. Можна дізнатися всі подробиці майбутнього заходу.