П’ятниця, 1 Липня, 2022

Як оптимізувати роботу складу?

Сучасна електронна комерція викликає завищені очікування у клієнтів. Для багатьох доставка протягом двох днів вважається занадто повільною. Для інших – замовлення, який зробили у другій половині дня, повинне бути відправлене відразу. Замовники звикли мати рацію у всьому, їм потрібен миттєвий результат, а в іншому випадку відразу вимагають повернення коштів. У цій статті ми розповімо як оптимізувати роботу вашого складу, щоб всі залишилися задоволені.

В ногу з часом

Більшості компаній не так вже й легко слідувати сучасним тенденціям. Не всі “встигають” освоїти електронну комерцію, таку як ця https://uislab.com. Але за допомогою даного бізнес-додатку можна істотно спростити роботу всього складу і не турбуватися про труднощі з прийомом, обробкою і відправкою замовлень.

На жаль, кожне велике підприємство хоч раз стикалася з такими проблемами:

 • невірно оброблений замовлення;
 • вчасно не відправлений замовлення;
 • не та кількість товару;
 • неточність запису та інше.

Через те, що склад не встигає вчасно поставити товар може початися хаос. Магазини можуть залишитися без товару, будматеріали не приїдуть, а в аптеки не приїдуть ліки. Навряд чи комусь приємно буде знати про подарунок на день народження, який приїде з запізненням і не того розміру/кольору.

Як домогтися успіху?

Для того, щоб уникнути неприємних ситуацій між вашим складом і замовниками, варто оптимізувати всю роботу на підприємстві за допомогою спеціального додатку.

Наприклад, відмінна система, яка допоможе вам у цій не легкій справі – WMS UIS. Дана програма підвищить роботу до 99,5%, а ємність складу до 15% і знизить необхідність персоналу на 30%.

Бізнес-додаток WMS UIS має такі переваги:

 1. Визначити топологію складського приміщення;
 2. Планувати прийом товару;
 3. Маркувати та розміщувати товар;
 4. Поповнювати запаси;
 5. Складати “плаваючу” інвентаризацію;
 6. Здійснювати відвантаження товару;
 7. Формувати звіти.

Це далеко не всі “плюси” додатка. Дійсно, завдяки WMS UIS робота на складі стане набагато простішою і спокійнішою, особливо в дні великого навантаження.

До того ж щоб навчитися працювати в цьому додатку не потрібно відвідувати спеціальні курси місяцями. Весь термін вивчення займає не більше 60 хвилин.

Бізнес-додаток WMS UIS є в Харкові та в інших точках України. Встановити його на ваші сервери допоможуть досвідчені фахівці.