Середа, 22 Червня, 2022

ТОП 7 моделей літніх шин, затребуваних серед автовласників в Україні

Літні шини обов’язково повинні бути у кожного власника автомобіля. Вони зможуть забезпечити хороше зчеплення з поверхнями в теплі пори року (підходять для їзди при температурі від 7 градусів), а також безпечну і комфортну їзду на сухій і мокрій дорозі. Дуже складно підібрати всі ці параметри і виробника. Тому ми визначили рейтинг 7 кращих автомобільних покришок з показниками 215 65 r16 літніх шин.

  1. Continental ContiPremiumContact 5.
  • Практично не виробляють шуму під час їзди;
  • Стійкі при поїздках на нерівній дорозі і бездоріжжю;
  • Можуть витримати удари від ям;
  • Мають відмінний опір акваплануванню;
  • Відмінно поводяться на мокрих поверхнях;
  • Впевнене гальмування на сухій і мокрій дорозі;
  • Ідеально проходять повороти на трасах навіть у дощову пору.

2. Очолити топ кращих шин належить відомому виробнику, який пропонує автолюбителям якісний товар за досить низької вартості. Ці покришки також відрізняються від інших наявністю хороших показників: Крім наявності виразно значущих переваг, покупці відзначають, що гума досить м’яка, відповідно, вони мають властивість швидко зношуватися.

3. Nokian Nordman SZ.Проізводітель показав всім автолюбителям солідні шини, які будуть приносити задоволення під час подорожей. Дана модель має хороші показники на сухих і мокрих трасах, витримують більше низькі температурні умови, здатні досить впевнено швидко розганятися і гальмувати. До того ж вони добре керовані на бездоріжжі. Недоліками вважають досить високу ціну, а також високий рівень шуму.

4. Yokohama BluEarth-A AE-50.Данная модель змогла відмінно поєднати в собі надійність і прийнятну вартість. Крім цього, виробники додали до цього можливість швидкого старту і гальмування, хороший рівень зчеплення, в тому числі і на мокрій дорозі. Також вони не швидко зношуються і здатні м’яко проїжджати нерівність рельєфу. Користувачі цією машиною відзначили деякі особливості: якщо температура на вулиці нижче 20 градусів, шини шумлять, крім цього на гравійної дорозі при великій швидкості машину складно контролювати.

5. MICHELIN Energy XM2.Следующіе покришки мають досить тиху, міцну і м’яку гуму, яка відмінно поводиться навіть під час сильної зливи. Вона здатна витримати удар від ями на великій швидкості без пошкоджень. Крім цього, у шин висока зносостійкість, відповідно, їздити на шинах можна буде ще 3-4 сезону. До недоліків можна віднести погану їзду по грунту бруду і мокрій траві.

6. Bridgestone Turanza T001.Проізводітель подбав про якість і зносостійкості цьому річної моделі. Покришки можуть впевнено триматися в будь-яких погодних умовах і навіть при сильній зливі і мокрій дорозі з урахуванням великих швидкостей. У відгуках часто вказують, що шини досить гучні, і для частих поїздок по бездоріжжю вони не особливо підійдуть, так як по мокрій ґрунтовій дорозі поводяться поганенько.

7. Nokian Hakka Green 2.Ця модель літніх шин має відмінні гальмівні властивості на мокрих покриттях, а також має гарну курсову стійкість в поєднанні з відмінною керованістю під час екстремального водіння. Користувачі відзначили з недоліків тільки невисоку комфортність.

8. MICHELIN Primacy 3.Виробники дали цій шині відмінні переваги і показники: хороше зчеплення навіть на мокрій дорозі, невелике споживання палива, мінімальний гальмівний шлях з урахуванням високого рівня безпеки. До недоліків відносять вібрацію при їзді на асфальті поганої якості і високу вартість.