Субота, 25 Червня, 2022

Переваги та правила вибору пральної машини з сушкою

Незважаючи на те, що в порівнянні з ситуацією ще 10-20 років тому, процедура прання білизни для господинь значно спростилася, але і досі займає чимало часу. Сортування, підбір режиму, саме прання та розвішування одягу, який потім потрібно буде зняти та прасувати, займає чимало часу. Якщо габарити приміщення, в якому знаходиться ваша пральна машина, не дозволяють встановити ще й сушку, варто замислитись про купівлю пралки вже з вбудованою сушкою. Це дозволить не лише зберегти вільний простір, а ще й час на перевантаження білизни. Далі детально розберемося, як підібрати оптимальну пральну машину з сушкою, що задовольнить всі ваші потреби. 

Переваги та види пральних машин з вбудованою сушкою

Пральна машина з сушкою дозволить вам забути про проблему місця та часу для сушіння білизни. Ваш балкон більше не буде завішаний одягом, адже його можна сушити прямісінько у пральній машині. 

Які функції пропонують сучасні пральні машини: 

  • безпосередньо прання та віджим;
  • сушіння одягу;
  • прасування.

Функцією сушіння обладнано вже чимало моделей пральних машин від різних виробників та різної цінової категорії. Більшість з них можуть похизуватися великим вибором програм та циклів, які дозволяють підібрати правильний режим сушки та температури, щоб ви дістали з пральної машини не лише чистий одяг, але і сухий. При цьому дуже важливо, щоб він не деформувався та не псувалась якість тканини. 

Головною перевагою сучасних пральних машин з сушкою є те, що вони економно використовують електричну енергію, що дозволяє господиням не хвилюватись про величезні рахунки за комунальні послуги. Деякі моделі, обладнані сенсорами, самостійно підбирають температуру в залежності від ваги білизни та матеріалів. 

Скільки коштує пральна машина з сушкою 

Чимало господинь мріють про пральну машину з сушкою, адже це значно б скоротило час, витрачений на клопоти з білизною. Проте чимало з них вважають, що це надзвичайно дороге задоволення, але це зовсім не так. Машина пральна з сушкою може бути і дуже бюджетною. Ціни на техніку з вбудованою функцією сушіння одягу, стартують від 6490 грн. За ці кошти можна придбати компактну та якісну пральну машину з вертикальним типом завантаження білизни від популярного виробника. Її перевагою є клас енергозбереження — А++, тож хвилюватись про рахунки за електрику вам не доведеться. Вона передбачає 20 програм прання та максимальне завантаження до п’яти кілограмів. 

Найдорожча пральна машина з режимом сушки коштує 53 тисячі гривень. Її відмінністю від аналогічних моделей є одночасне прання в двох окремих барабанах. Звичайно, вона має трохи більші габарити, ніж моделі з одним барабаном, проте максимальне завантаження білизни— до 14 кілограмів. Цього цілком достатньо, щоб випрати сімейну ковдру. Потужність віджиму — 1600 обертів. Білизну, випрану та висушену у цій моделі можна відразу прасувати і складати до шафи. Це надзвичайно зручно та економить велику кількість часу. Тож асортимент машин з сушкою дуже великий та на будь-який гаманець.