Субота, 2 Липня, 2022

Покупка вантажівки в лізинг: особливості та переваги

Актуальним питанням для киян є оновлення автопарку з мінімальними витратами. Відмінним рішенням стане можливість Купити вантажівку в лізинг, адже не потрібно відразу ж виділяти велику суму коштів на це.

Переваги покупки вантажного авто в лізинг

Найбільша мережа магазинів в Україні пропонує киянам також сідельні тягачі б/у. Купівля нового, або ж з пробігом автомобіля допоможе вже з перших днів отримувати дохід. З отриманих коштів, таким чином, легко виплачувати щомісяця обов’язкові платежі. Переваги такого рішення очевидні.

  1. Не потрібно вносити заставу, лише мінімальний авансовий платіж.
  2. Відсутність прихованих комісій. Наприклад, компанія Strans пропонує прозорі, чесні умови співпраці.
  3. Юридичні особи можуть отримати податковий кредит на всю вартість техніки.
  4. Професійне і якісне обслуговування. Доступні консультації, фахівці допомагають у виборі правильних запчастин, в швидкому оформленні замовлення.

Особливості вантажних авто в лізинг

Першим питанням, яке цікавить користувачів, є те, як можна взяти авто в лізинг. Насправді процедура проста, досить вибрати фуру, звернутися в компанію «Strans» і оформити договір лізингу. Після цього клієнт виплачує мінімальний аванс і отримує вантажне авто.

Лізинг перед кредитом, безсумнівно, виграє через такі характеристики:

  • час на прийняття рішення. У разі лізингу процедура може коливатися від декількох годин до тижня. При отриманні кредиту, клієнтові потрібно набагато більше часу. Банківська установа може розглядати документи, приймати рішення кілька тижнів;
  • пакет документів. Звичайно, для отримання кредиту необхідно набагато більше документів для оцінки (до 20), залучається додатково допомога з боку нотаріуса. Вибираючи лізинг, це не більше 8 документів;
  • графік платежів. Вибравши вантажне авто в лізинг, клієнт платить на етапі оформлення тільки 1 авансовий платіж. Вибравши авто в кредит, користувачеві необхідно сплатити в середньому до 15 платежів. Це дійсно велика сума;
  • схема погашення. У разі вибору лізингу, до кожного клієнта компанія підходить індивідуально. Взявши кредит, це буде стандартний графік, без будь-яких коригувань.

Користувачі можуть також купити вантажiвку на вигідних умовах.

Вибравши надійну компанію – партнера для вашого бізнесу, мешканці Києва зможуть розраховувати на доступні, якісні продукти. «Strans» пропонує професійні послуги, займається доставкою товару в будь-яку точку світу. Вибір за вами.