Субота, 2 Липня, 2022

Як дізнатися точну вартість виготовлення пластикових вікон за вашими індивідуальними параметрами?

Якщо брати середні ціни на ПВХ-вікна в Києві, то вартість виготовлення світлопрозорих конструкцій в перерахунку на 1 м² складає в середньому від 1900-2100 грн. Але ці цифри не враховуються специфічні особливості комплектацій: кількість повітряних камер, параметри тепло- і шумоізоляції, монтажну товщину, обраний тип склопакетів та ін. Ціна на пластикові вікна в 1900-2100 грн. – це найпростіша і бюджетна комплектація, яка підходить тільки для установки в приміщеннях з низькими вимогами до експлуатації і до показників теплозбереження.

Тоді як дізнатися точну вартість виготовлення пластикових вікон з урахуванням всіх технічних характеристик? І зробити це так, щоб врахувати кожен параметр: від глухих або поворотно-відкидних стулок, наявності одно- або двокамерних склопакетів з енергозбереженням, а також габаритних розмірів і додаткових опцій по комплектації (відливи, підвіконня, фурнітура, москітні сітки, пр.).

Просте рішення – скористатися онлайн-калькулятором від спеціалізованих компаній

У Києві послуги з виготовлення та встановлення світлопрозорих конструкцій, включаючи алюмінієві, ПВХ-вікна та балконні блоки, надає компанії ARTA-GROUP. На офіційному сайті компанії представлений зручний онлайн-калькулятор, який дозволяє зробити швидкий розрахунок і отримати точні ціни на пластикові вікна в будь-яких виконаннях.

Ви зможете отримати точну інформацію за цінами в залежності від обраної профільної системи, габаритних розмірів, а також специфічних технічних характеристик. Все, що потрібно – вибрати комплектацію вікна, вказати габаритні розміри, а також додати додаткові опції по комплектації (відливи, дитячі замки, пр.). На основі введеної інформації ви отримаєте точну ціну на виготовлення конкретного металопластикового вікна.

Що безпосередньо впливає на ціну готової продукції?

  • Обраний профіль. ARTA GROUP для виробництва металопластикових вікон використовує профільні системи Aluplat / WDS / Rehau / OpenTek.
  • Габаритні розміри. На вибір доступні варіанти виконання по ширині і висоті в діапазоні до 3300 мм. Чим більші розміри вікна, тим, відповідно, дорожче виготовлення.
  • Виконання секцій. Варіанти пластикових вікон з двома-трьома секціями при наявності поворотно-відкидних стулок коштуватимуть дорожче в порівнянні з таким же аналогом, в якому передбачені тільки глухі секції.

Важливо: Онлайн-калькулятор вікон на сайті ARTA-GROUP враховує кожну деталь по комплектації. Ви можете вибрати конкретний тип склопакетів, монтажну глибину профілю, а також додати в розрахунок наявність підвіконь, москітних сіток, дитячих замків та інших елементів. Все це дозволить зробити порівняльний аналіз і вибрати для себе відповідну комплектацію ПВХ-вікон в залежності від бюджету.

Якщо ви хочете отримати додаткові консультації, а також безпосередньо довідатися про ціни на пластикові вікна в Києві – зв’яжіться з фахівцями ARTA-GROUP по телефону +38 (050) 410-06-16.