Вівторок, 24 Травня, 2022

У Києві пройшов Марш єдності за Україну, проти загрози вторгнення РФ

12 лютого у столиці пройшов Марш єдності за Україну. У ньому взяло участь кілька тисяч людей, щоб продемонструвати солідарність, силу духу нації та патріотизм у зв’язку з російською агресією на окупованих територіях. Більш детально про подію розповість сайт kyivyes.com.ua.

У суботу учасники маршу, серед яких були кияни та іноземці, пройшлися вулицею Майдану Незалежності. Усі вони говорили, що не бояться Путіна та масштабного нападу російських військ.

За недавніми відомостями стало відомо, що біля кордону України зібралося близько 100 тисяч російських солдатів. Для них вже провели військові навчання. У п’ятницю в посольстві США заявили, що напад може розпочатися будь-якої миті. Незважаючи на це, активісти оптимістично налаштовані, хоча багато хто відчуває тривогу за майбутнє України.

«Дуже важко сидіти вдома у своїй тривозі. Тому я прийшла сюди, щоб подивитися на цей натовп людей і розуміти, що я не одна така, щоб подолати тривогу та показати світові, що ми не здамося», — сказала одна з учасників маршу.

Президент України Володимир Зеленський закликав людей не панікувати стосовно цього. На його думку, наразі у ЗМІ можна побачити багато негативних прогнозів щодо агресії Росії. Більшість із них є лише сумнівними припущеннями без вагомих доказів. Не варто довіряти цьому інформаційному хаосу, який зараз існує в інтернеті.

«Найкращий друг наших ворогів — це паніка у нашій країні. А вся ця інформація тільки провокує паніку і не може допомогти нам», — сказав він. «Я не можу погодитись чи не погодитися з тим, що ще не сталося. Поки що в Україні немає повномасштабної війни».