Середа, 18 Травня, 2022

Вертолітний майданчик Януковича намагаються повернути екс-президенту

Хто тільки в минулі роки не порушував питання про «вертолітний майданчик Януковича»! Його побудовано за часів президентства «професора» на схилах Дніпра, в самому центрі столиці. Зараз в цій справі з’явився новий поворот. Пам’ятайте, цей майданчик, офіційно: конгрессно-виставковий комплекс “Парковий”, належав компанії з офшорним душком “Амадеус Ко” і перебував під арештом?

Так ось, Kyivyes.com.ua з’ясував, що в жовтні 2018 го Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) передало об’єкт в управління столичному комунальному підприємству «Центр організації вуличного руху». Але у справу втрутився Господарський суд столиці: він у січні 2019-го заборонив АРМА і «Центру організації вуличного руху» вчиняти будь-які дії щодо виконання договору управління майном (активами), що належить ТОВ «Амадеус Ко».

Представник КМДА Микола Поворозник обурений таким поворотом справи: ще в 2010 році молода команда Л. Черновецького незаконно здала в оренду земельні ділянки площею 2,2 га в рекреаційній зоні. Це було зроблено всупереч Генеральному плану столиці і думку ЮНЕСКО. Будівництво споганити схил Дніпра. Не тільки позов «Амадеус Ко» проти держави, а й те, що ТОВ «Амадеус Ко» займається підприємницькою діяльністю, викликає не просто здивування, – зазначає Н. Поворозник.

Він вважає постанову Господарського суду міста Києва незаконним і очікує, що суд виправить цю помилку на засіданні в лютому і поверне КВЦ «Парковий» в управління міста. Повертати колишньому президенту Януковичу те, чим він заволодів незаконно – верх цинізму.