Неділя, 26 Червня, 2022

Легалізація: Уляна Супрун налаштована рішуче

Легалізація в Україні – це суперечливе питання. Дуже багато є прихильників медичної марихуани, але ще більше противників. Тим не менш, Уляна Супрун, яка є відомою реформаторкою наважилася на рішучий крок. Політик підтримала переглянути законодавство на користь легалізації марихуани. Чим керувалася жінка – читайте на kyivyes.com.ua.

Петиція з вимогою законодавчо врегулювати доступ до медичного канабісу з’явилася на сайті Верховної Ради 30 січня. Автори вимагають забезпечити право людини на доступ до ефективних лікарських засобів, зокрема і тих, що виготовляють на основі конопель. І також дозволити дослідження коноплі в Україні, яке наразі під забороною. 

З публічних осіб активно підтримала легалізацію Уляна Супрун. 

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я зазначила, що ця тема досить складна, через це дуже легко створювати різні маніпуляції навколо проблеми легалізації. 

Тим не менш, вірити можна дослідженням, які, за словами Уляни Супрун, доводять, що медичний канабіс полегшує біль. Відомо, що зараз марихуану вживають колишні АТОшники. 

Крім цього, численні медичні експерименти довели, що люди, які мають важкі форми епілепсії, після вживання препаратів з вмістом молекул канабісу, почували себе краще. Мали менше запаморочень. Навіть епізодичні напади хвороби давалися пацієнтам легше. 

Пані Супрун в той самий час не заперечує і шкоди марихуани.

За словами жінки, куріння, як процес впливає на серцево-судинну систему. Не бажано вживати марихуану тим, хто має слабке серце. Крім цього, препарати при постійному вживанні викликають байдужість до навколишнього середовища, інколи перепади тиску. 

Заступниця міністра розповідає, що канабіс призначають у крайніх випадках, але і це право пацієнтів має бути легалізовано.