Середа, 18 Травня, 2022

КМДА привітає малозабезпечених киян до Дня Соборності

Кожного року 22 січня ми відзначаємо день, коли наша країна по два береги Дніпра об’єдналася. День Соборності дуже символічний для України і у наші часи, адже протистояння між східними та західними областями, штучно нарощена ворожнеча кілька років не дають нашій країні розвиватися.

На честь свята київський міський уряд вирішив порадувати мешканців столиці. Малозабезпеченим киянам дуже скоро прийде грошова допомога. Хто прийняв таке рішення і як будуть визначати, кому скільки коштів виділити – читайте на kyivyes.com.ua.

Виявляється, ці гроші вже були закладені у бюджеті міста і на абсолютно законній підставі, кияни отримають невелику матеріальну допомогу.

Київська юристка Олена Надьожкіна, розповідає, що це рішення буде втілено у життя відповідно до статті 34 закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення КМР від 18 грудня 2018 року № 4596510 “Про затвердження міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам”

Програма була розрахована на 2019-2020 роки, з метою подальшого захисту соціально незахищених верст населення міста Києва та з нагоди відзначення Дня Соборності.

Ми виявили, що  у 2019 році це буде одноразова адресна матеріальна допомогу окремим категоріям населення, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку та фактично проживають у місті Києві.

Матеріальна одноразова допомога складатиме від 200 до 900 гривень, в залежності від групи інвалідності та соціального статусу. 

Оксана – переселенка. Вона знає про цю допомогу. Жінка розповідає, що хоч кошти невеликі, але вона вже знає, що наступного місяця заощадить на проїзді.

Кошти виплатять особам, що перебувають на обліку в органах праці та соціального захисту населення, а також Пенсійного фонду України.