Неділя, 26 Червня, 2022

Двомісячна дитина депутата захворіла на коронавірус

Анна Скороход захворіла на Covid-19, а разом з нею і її двомісячне немовля, розповідає “Kyivyes.com.ua”.

Колишній депутат фракції “Слуга народу”, Анна Скороход в лютому народила хлопчика. Про радісну звістку повідомив депутат Леонід Ємець на своїй сторінці у фейсбук. 

Емець

Проте, вже в березні 30-річна жінка дізналась, що хвора на коронавірус. В своєму телеграм-каналі Анна вказала, що головною ознакою у неї є відсутність чуття запахів. Хвороба триває вже більше 15 днів і після покращення, самопочуття гірше. Другий тест показав знову позитивний, але ще і хворим виявився її новонароджений син. Їх забирають до четвертого відділення інфекційної лікарні в суботу, 4 квітня. 

Лікуються у звичайній державній лікарні міста Києва і ні колишній мандат, ні чоловік-бізнесмен не допомогли мати покращені умови, бо станом лікарні вона не дуже задоволена. 

В Києві щодня додаються нові хворі на коронавірус, проте лікарні ще не переповнені та більшість пацієнтів без критичного стану лікуються вдома. Також заради захисту посиленні карантинні заходи. Проте, панікувати не потрібно. Найкраще, чим можна допомогти собі і оточуючим, – залишитись вдома!