Четвер, 24 Вересня, 2020

Ціни, доплати, протоколи на порушників – Кличко розповів детально

Як Віталій Кличко став мером Києва: історичні свідчення

Ще в далекому 2008 році кияни самостійно обрали мера міста, проте Партія Регіонів Віктора Януковича мала інші плани, розповідає “Kyivyes.com.ua”. Кияни фактично не підтримували діяльність...

Столиця буквально живе на паузі. Переважна більшість все-таки залишаються на карантині.  Мер Києва Віталій Кличко провів відео-конференцію і розповів про новини, що стосуються карантину, доплат та росту цін. Далі на kyivyes.

Будуть тестувати тих, в кого діагноз “запалення легень”

На сьогоднішній день в Києві зареєстровано 189 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. 3 людей вже померло. 

В лікарнях Києва перебуває близько 400 киян з пневмонією. Від сьогоднішнього дня усіх таких хворих будуть обов’язково перевіряти на наявність в них коронавірусної інфекції. В більшості з них вже були взяті зразки. То ж скоро стане ясно чи хворі вони на коронавірус.

Загалом на сьогодні в Києві протестували більше 2200 чоловік. 

Суворі карантинні обмеження

Кличко підтримує уряд у впровадженні суворих обмежень для громадян, адже це зможе сповільнити поширення вірусу серед людей. Він відмітив, що контролювати виконання режиму обсервації, самоізоляції чи інших обмежень буде поліція. Також комунальні служби можуть допомагати.

В Києві вже створили моніторинговий центр. Він займається контролем за дотриманням правил хворими, що лікуються вдома і мають легку форму хвороби. Також спостерігають за тими, хто повернувся з країн, де були спалахи COVID-19.

Кличко ще раз закликає усіх киян дотримуватись карантину. Проте багато хто нехтує правилами. Поліція склала вже 466 протоколів.

Продуктові набори для незахищених

20 000 продуктових наборів було підготовлено для незахищених категорій киян. Цим займається Єдиний координаційний центр. Розносити їх будуть на наступному тижні. Перед карантином незахищених киян було близько 70 000 людей. І хоча мер розуміє, що за час епідемії їх стане ще більше, проте обіцяє що місто подбає і про них. Тому наразі соціальні працівники відчувають величезне навантаження.

Кличко подякував всім волонтерам та організаціям, які допомагають.

Аналіз цін

Відділення Антимонопольного комітету в Києві постійно аналізує ситуацію з цінами у місті. Вже навіть було порушено декілька справ проти постачальників, які завищували закупівельні ціни, та продуктових мереж Києва. Проте відмічає Кличко, як тільки спала паніка, ціни одразу вернулись до свого рівня.

Кожен киянин може повідомити на гарячу лінію 15-51 про завищені ціни, якщо помітить таке в магазинах.

“Швидка” отримає гроші

Кличко закликав МОЗ включити всіх працівників швидкої до списку тих медиків, яким повинні доплачувати за роботу під час епідемії. Пізніше уряд прийняв відповідне рішення.

Додатково місто виділило ще кошти для доплати медичним працівникам.

Перевірка водіїв транспорту

Всі водії, а їх близько 700, що щодня виходять на роботу на маршрути громадського транспорту, проходять медичний огляд. Він обов’язковий.

Мер Києва Кличко закликає максимально відповідально ставитись до усіх заходів, які проводяться для стримування розповсюдження вірусу. Не наражати ні себе, ні інших на небезпеку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Найшвидша доставка піци в Києві

Існують десятки рецептів піци, адже в різних країнах її готують по-різному. Схожі страви є в Китаї, Індії, Вірменії та багатьох інших країнах....

Чому віддати перевагу: машині з салону або б / у

Всесвітньо відома марка KIA створена для водіїв, які прагнуть отримувати задоволення від життя. Це динамічні, яскраві машини, які підкреслять статус і прекрасний...

Користуйтеся послугами вантажного таксі в Києві для перевезення будь-яких габаритних предметів

Автомобільні перевезення як і раніше є найбільш широко використовуваним видом вантажних перевезень в Україні, світі та конкретно Києві. Хоча морський або залізничний...

Гроші до зарплати в Києві: як оформити та отримати

Після епідемії коронавірусу багато киян стикнулися з економічною кризою, яка призвела до втрати чи скорочення робочих місць і як наслідок до зменшення...

Кличко обіцяє вивести Київ в “ТОП-100” міст світу

Діючий міський голова знову збирається балотуватись в мери. Він вже оприлюднив свою програму, яка стосується розвитку міста. Віталій Кличко обіцяє через 5...