Неділя, 26 Червня, 2022

Кличко впевнений, що Київ повністю готовий до розповсюдження коронавірусу

 

Кличко вже доручив всім школам і садкам кожен ранок вимірювати температуру у дітей, пише kyivyes.com.ua.

На даний момент в Києві, на випадок появи коронавірусу в столиці, вже підготували 7 лікарень для розміщення хворих пацієнтів.

Про це повідомив особисто мер Віталій Кличко на своїй сторінці у Фейсбук. З семи штук 3 передбачені для дорослих. Ще 3 віддають для дітей і 1 – для вагітних жінок.

Якщо епідеміологічні умови погіршаться в Києві,  то також в Києві є додаткові медичні заклади з окремими корпусами.

Дві спеціальні бригади екстреної допомоги вже підготували для транспортування інфікованих коронавірусом. Кожен день проводять дезінфекцію усіх карет швидкої допомоги двічі.

Весь комунальний громадський транспорт перед виїздом на маршрут ретельно обробляють спеціальними засобами.

Як вже згадувалось вище, дитячі садки та школи повинні зранку контролювати температуру у дітей. 

Крім цього, київські аеропорти “Бориспіль”, “Жуляни” отримають обладнання для проведення експрес-тестів на коронавірус.

Зоряна Скалецька, яка являлась міністром охорони здоров’я до сьогоднішнього дня, повідомляла, що вже є перший хворий на коронавірус. В українця з Чернівців підтвердили зараження. Він відпочивав в Італії. По приїзду додому температура в нього не була підвищена. Симптоми почали проявлятись тільки через 2 дні.

То ж дотримуйтесь рекомендацій ВООЗ кожного дня. Насамперед, старайтеся не контактувати з особами, які мають симптоми захворювання. Мийте часто руки. Особливо, після знаходження на вулиці. Не вживайте сире чи не до кінця приготовлене м’ясо. 

Також при перших ознаках захворювання, звертайтесь до свого лікаря та намагайтесь зменшити кількість людей, яка з вами контактує.