Середа, 18 Травня, 2022

Це кінець, шеф! Нові білборди із зображенням Петра Порошенка

Передвиборна кампанія досягла свого апогею. Поряд з агітаційними трюками все частіше з’являються елементи провокацій і чорного піару.

У декількох містах України з’явилися білборди у стилі передвиборної кампанії Петра Порошенка – як і попередні, з лаконічним білим написом на темно-бордовому тлі. Подивившись уважніше, ми бачимо напис «КІНЕЦЬ» і потилицю президента.

Як повідомляє kyivyes.com.ua, посилаючись на інформацію порталу Громадське, в адміністрації президента заявили, що не мають відношення до такого роду білбордів.

Відреагувала і поліція, представник якої – Ярослав Тракало – заявив, що дана реклама розміщена з порушенням законодавства. Зокрема, зовнішня реклама повинна містити інформацію про видавництво, осіб, відповідальних за випуск і замовника рекламних матеріалів. Недотримання зазначених правил, загрожує солідним штрафом.

Провокативні гігантські фіолетові щити дивували українців і раніше.

агитация

Ідея зображення така, що в ході другого туру 21 квітня українці зіткнуться з «рішучим вибором» між Порошенком і … президентом Росії Володимиром Путіним. У той час як друге ім’я у виборчому бюлетені – це ім’я Володимира Зеленського. Реклама натякає, що Зеленський нібито представляє інтереси Москви.

Зрозумівши, що у своїй боротьбі за другу п’ятирічку порошенковці явно переборщили, в штабі чинного президента заявили, що вони не мали наміру проводити паралелі між Володимиром Зеленським та Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Ці білборди покликані переконати українців, що Україні потрібен сильний президент.

Дісталося і опонентові Петра Порошенка. Кияни все частіше фіксують в під’їздах, на вулицях, в парках наклейки з провокативними написами про Зеленський і наркоманію. Автор цих послань також залишився невідомим.

Як бачимо, в боротьбі за президентське крісло, всі засоби хороші. Вибори, які, хотілося б вірити, розставлять всі крапки над «і» вже зовсім скоро. Редакція kyivyes.com.ua буде прицільно стежити за пристрастями довкола президентських перегонів.