Неділя, 22 Травня, 2022

Uber повертається до Києва: що зміниться для водіїв та пасажирів?

14 квітня компанія Uber розпочала роботу у Києві. Її співробітники хочуть відновити у місті звичний активний ритм життя та допомагати його мешканцям з комфортом їздити на далекі відстані. У зв’язку з цим, повідомляє сайт kyivyes.com.ua, на початку 2022 року Uber запровадив нові зміни для водіїв та пасажирів. 

На сьогодні Uber є одним із найпопулярніших автосервісів у Києві. Усього за кілька років кількість цих автомобілів та водіїв зросла на кілька тисяч разів. Завдяки різноманітному вибору авто та доступній вартості поїздок послуги компанії швидко стали актуальними у місті. Наразі кількість авто Uber у столиці перевищила 10 тисяч.

Що зміниться для користувачів таксі Uber? 

Оскільки ситуація у столиці стабілізувалася, компанія вирішила відновити свою роботу. Її співробітники повідомили про те, що в умовах війни водії та клієнти матимуть нові переваги пересування містом на таксі Uber. Це дозволить збільшити попит на послуги компанії та надати можливість користувачам служби вигідніше їздити по Києву.

Компанія відмовилася від комісії за обслуговування, тому сума кожної поїздки нараховуватиметься водію. Також вона пожертвує 10 тисяч безкоштовних поїздок державним службовцям та іншим працівникам критичної інфраструктури, які працюють під час війни для киян.

Крім того, користувачі Uber отримуватимуть промокоди на безкоштовні поїздки до центрів здачі крові донорам з DonorUA. Завдяки всьому цьому в місті поступово збільшиться кількість користувачів Uber, як і популярність цього сервісу. Автосервіс Uber став першим у Києві, який пропонує такі нововведення своїм клієнтам. Вони діятимуть лише у період воєнного стану, як повідомили у компанії. 

Допомога водіям та громадянам 

Компанія Uber постійно масштабує свою діяльність, зокрема шляхом надання допомоги громадянам та водіям завдяки співпраці з волонтерськими організаціями та підприємцями. Це дозволило їй вийти на міжнародний рівень та стати популярною у найбільшому місті України — Києві. Так, наприклад, за допомогою кнопки Uber Donate в мобільному додатку сервісу компанія зібрала 3, 5 мільйона доларів від клієнтів. За допомогою цієї кнопки кожен користувач може пожертвувати гроші для українців, які опинилися у складній життєвій ситуації.

Також компанія постійно створює нові вигідні умови для водіїв автомобілів Uber. Одним із них є бонусна програма. Вона дає змогу більше заробляти шляхом накопичення балів за поїздки. Чим вище рейтинг водія, тим більшу він отримає грошову винагороду.

У період воєнного стану у Києві значно скоротилася кількість водіїв Uber, тому зараз компанія планує знову почати розширювати свою діяльність. У місті вже відновили роботу кілька автосервісів. Їхню кількість планують збільшити в найближчі кілька місяців, щоб кияни могли повернутися до звичного способу життя та комфортного пересування по місту. Поки що вартість поїздок залишається незмінною. А от співробітники критичної інфраструктури при бажанні зможуть проїхатися на таксі Uber безкоштовно.