Середа, 18 Травня, 2022

Навіщо потрібен GPS моніторинг легкового авто та де його зробити у Києві?

Ви хочете знати, як “почуває” себе ваш автомобіль під час руху, де він знаходиться в цей момент і чи вистачить палива до найближчої АЗС?

У цій статті ми розповімо, як працює GPS контроль легкового автомобіля та де встановити такий пристрій на своє авто у Києві.

Як GPS моніторить автомобіль?

Цілодобова система GPS моніторингу транспортних засобів здійснюється через супутники, що знаходяться на орбіті планети.

І щоб приєднатися до цієї системи, потрібно всього нічого, купити стандартний GPS пристрій, що підходить до будь-якої марки та моделі автомобіля.

До речі, прилад можна підібрати відповідно до необхідного набору функцій та розширеної комплектації, що збільшить можливості моніторингу.

Зокрема, ви зможете контролювати витрату палива, дистанційно керувати роботою двигуна та навіть блокувати його на відстані, що зручно у випадку надзвичайних ситуацій.

Навіщо потрібен GPS контроль автомобіля?

Цей пристрій стеження зручний як для власників особистих автомобілів, так і для служб таксі та компаній, що здають транспортні засоби в оренду.

Так, автолюбителі використовують GPS як захист від його крадіжки або щоб контролювати режим використання авто членами сім’ї. Простіше кажучи, з GPS ви завжди знатимете, де знаходиться (або знаходилася) ваша машина в певний проміжок часу, та в якому вона була стані.

Що стосується транспортних компаній, то вони за допомогою GPS навігаторів контролюють роботу водіїв та відслідковують спроби нецільового використання транспортних засобів.

Всі переваги GPS моніторингу

Почнемо з того, що встановивши навігатор в машину, ви суттєво збільшуєте ймовірність її виявлення у разі викрадення, оскільки маячок стеження, як правило, недосяжний для викрадачів і його не можна відключити, він працює в автономному режимі.

Крім того, за допомогою GPS трекера, ви зможете:

  • ефективно заощаджувати паливо;
  • знатимете, коли авто використовується не за призначенням;
  • зможете якісно прорахувати логістику маршрутів;
  • переконайтесь у професіоналізмі водіїв.

Як встановити GPS моніторинг на автомобілі?

Придбати GPS трекер сьогодні не проблема, його можна купити у будь-якому спеціалізованому магазині. При цьому типові пристрої, як правило, потребують деякого апгрейду, що покращує їх функціонал та надійність.

Все це можна зробити, звернувшись до компанії “Мікро Тронік”, яка спеціалізується на наданні подібних послуг.

Наші фахівці створять надійну систему захисту та супутникового контролю. Ви також отримаєте гарантію на всі елементи пристрою та зможете укласти договір на технічне обслуговування GPS трекера.