Середа, 18 Травня, 2022

Помер екс- мер Києва Омельченко

Внаслідок ускладнень від коронавірусу у віці вісімдесяти трьох  років в медичному закладі помер колишній мер столиці  та діючий депутат міської ради О. Омельченко, пише kyivyes.com.ua.

Про це повідомив син колишнього очільника міста.

Зазначається, що тиждень тому  О. Омельченка госпіталізували до медичного закладу внаслідок захворювання на коронавірус.  

Повідомляється, що у депутата, через ускладнення  від коронавірусної хвороби стався інфаркт.  Йому зробили операцію на серці.  Однак він Омельченко її не переніс.

Попри всі спроби медиків реанімувати екс- мера, це зробити не вдалося. Через ускладнення після операції, сьогодні в лікарні в Феофанії, його серце зупинилося.

Раніше зазначалася, що чиновник був вакцинований від коронавірусу. Однак не міг самостійно дихати. Тому постійно перебував у кисневій масці.

Нагадаємо, що О. Омельченко був на посаді міського голови з 1995 по 2006 рік. За цей час  в столиці з’явилося вісім нових станцій метро. Також  по всьому Києву з’явилися бювети артезіанської води. Крім того,  відновили п’ять стародавніх храмів.