Середа, 18 Травня, 2022

Як забезпечити безпеку підприємства та контроль за територією у Києві? Системи контролю доступу від ІнтТекс вже з вами

Сучасні стандарти організації контрольно-пропускних пунктів на підприємствах та дотримання безпеки передбачають наявність спеціального обладнання та знань персоналу. Причому кожна ланка у безпеці вашої компанії має бути неодмінно найвищої якості та служити багато років безвідмовно. Саме тому компанія ІнтТекс k-int.com.ua вже протягом тривалого часу випускає якраз такі – якісні та працездатні турнікети, прохідні, контролери, огородження, програмне забезпечення для них та безліч подібних продуктів, які неодмінно знайдуть своє застосування на вашому підприємстві. .

Безпека – понад усе

Як відомо, забезпечення безпеки об’єкта – досить об’ємне поняття та трудомісткий комплекс робіт. Для цього власники київських підприємств можуть скористатися кількома видами продукції компанії ІнтТекс: системами контролю доступу як на весь об’єкт, так і на територію окремих приміщень, системами обліку номерних знаків транспорту на території, системами контролю відпрацьованого часу, турнікетами та іншим необхідним для організації стабільної роботи прохідних обладнанням. Разом з ІнтТекс київські підприємці гарантовано отримують такі переваги:

  • тільки преміум-якість кожного виробу та його гарантована працездатність – жодних непередбачених ситуацій та проблем;
  • кваліфіковані співробітники, які допоможуть, підкажуть та направлять клієнтів;
  • передові технології виготовлення продукції для вашої безпеки та впевненості у завтрашньому дні;
  • комплексна робота для найкращих результатів;
  • лояльна політика ціноутворення, що розширює коло потенційних клієнтів компанії ІнтТекс;
  • можливість гарантійного обслуговування всіх видів продукції;
  • клієнти компанії можуть точно розраховувати на підтримку від досвідчених фахівців – інформаційну та технічну, у тому числі з виїздом на об’єкт.

Вчимося не на своїх помилках

Кожному власнику підприємства добре знайомий той факт, що всі дрібниці краще перевіряти самостійно та не довіряти випадковим людям контроль над системою безпеки підприємства. Саме з цієї причини мати у своєму розпорядженні можливість контролювати все самостійно та перевіряти кожну дрібницю – це по-справжньому круто. Як відомо, сучасні технічні та програмні рішення служать саме для цієї мети. А разом із компанією ІнтТекс київські підприємці зможуть на всі сто відсотків убезпечити бізнес як від недобросовісних співробітників, так і підступів недобросовісних конкурентів.