Середа, 18 Травня, 2022

Війна світів: що вибрати киянам – фітнес центр чи домашні тренування?

Намагаєтеся вирішити, облаштувати домашній спортзал чи купити абонемент у фітнес центр в Києві? Обидва варіанти мають свої плюси і мінуси. Професійний зал дає вам доступ до більш широкої різноманітності тренажерів, тому буде легше здійснювати повне тренування всього тіла. Більше того, вам буде менш нудно, адже природа спортивних закладів – соціальна, ви працюєте разом з іншими людьми, що може мотивувати.

Головні плюси обох варіантів

Ще один плюс до вибору елітного фітнес клубу у києві – персональні тренери: відвідування залу дасть можливість користуватися допомогою професіоналів, які навчить вас правильно працювати із обладнанням, що особливо корисно для новачків у фітнесі. Проте, вартість членства в залах може бути не всім по кишені, і навіть перерости у фінансовий тягар, тому що багато установ вимагають оформлення контракту не менше, ніж на рік.

Однією з найбільших переваг домашнього спортзалу є те, що ви можете займатися спортом в будь-який час, а не тільки коли фітнес центр відкритий. Однак, працюючи фізично в будинку, іноді буває самотньо, тому що не вистачає почуття товариства і дружності. Але для деяких краще тренуватися поодинці, тому що вони не відчувають себе комфортно, комплексують і вважають за краще займатися на самоті. Самосвідомість змушує деяких людей уникати спортзалу за всяку ціну.

зал

Тренування без «відмазок»

Інша проблема полягає в тому, що тренажери можуть займати багато місця. Крім того, вам буде складніше змусити себе займатися спортом вдома – культивування самодисципліни є ключовим фактором. Якщо у вас є сім’я, то краще тренуватися рано вранці, перш ніж всі інші прокинуться, щоб уникнути всіх відволікаючих чинників.

Ще одним недоліком членства в залі є те, що незалежно від того, наскільки ви мотивовані на початку, ви можете перестати ходити до закладу так часто, як планували. Почнуться виправдання на кшталт: мало вільного часу або велика відстань до спортзалу. До того ж, зали, як правило, переповнені, так як більшість людей відвідують їх приблизно в один і той же час (до або після роботи). Це може ускладнити пошук парковки і доступ до машин, які ви хочете використовувати.

З нашого досвіду, ті, хто купують абонемент у фітнес центр https://ua.grand-prix.ua/, як правило, довше дотримуються своїх планів тренувань і з більшою ймовірністю досягають цілей у фітнесі, оскільки цінують свої фінансові та часові вкладення. Тому пропонуємо робити вибір на догоду своїм уподобанням і фінансовим можливостям, адже і придбання тренажерів для будинку відчутно б’є по кишені.