Середа, 18 Травня, 2022

На що звернути увагу при покупці квартири

Варто підійти серйозно і виважено до рішення покупки квартири. Доречним стане детальне ознайомлення з ключовими факторами, на які необхідно звернути увагу при покупці квартири в новобудові.

Важлива інформація

Потенційний покупець повинен спочатку звернути увагу на такі ключові моменти:

1. Присутність позитивної репутації забудовника.

2. Стадія, на якій знаходиться будівництво.

3. Приватне ознайомлення з розташуванням будинку.

4. Варіанти оформлення договору.

Для прикладу, купити квартиру на Теремках можна на кращих умовах. Йдеться в першу чергу про інвестиції в нові квартири, в своє майбутнє. Даний мікрорайон є одним з найбільш популярних варіантів місцевості. Саме в цьому місці постійно зводиться комфортне для життя житло.

Переваги вибору

Варто відзначити, що житловий комплекс під Києвом має масу переваг. В першу чергу це сучасний житловий комплекс, він включає в себе 10-поверхові будинки, зведені за монолітно-каркасною технологією. Не всі можуть даними досягненням сучасності похвалитися.

1. Зручне розташування, адже станція метро Теремки була запущена в 2013 році. Дороги не перевантажені, маршрутки ходять кожні 15-30 хвилин.

2. Вартість в передмісті обійдеться дешевше, ніж схожі об’єкти в центральній частині Києва. Тобто оптимальна цінова політика, безсумнівно, стане приємним бонусом.

3. Багато хто вибирає заміське життя через екологічний бік. Велика кількість парків і зелених зон вважаються однозначно перевагою. Поблизу лісопосадки, озера, передбачені парки та алеї.

4. Купівля готового житла передбачає присутність уже діючих комунікацій (проведений газ, опалення та вода), чорнова обробка.

5. Питання безпеки. У ЖК Благород, наприклад, повністю обладнана система безпеки. Йдеться про в’їзд виключно через шлагбаум, по всій території комплексу встановлені камери відеоспостереження.

Найбільшим житловим комплексом в селі Крюковщина є ЖК Благород. Розмірене життя гармонійно поєднується зі столичним комфортом. Новий квартал завбачливо поєднує між собою світлі квартири з зручним плануванням і зони відпочинку. Можна побачити ігрові, спортивні майданчики і дитячі сади, школи, поліклініку та магазини, банки. Присутні просторі паркування і все необхідне не тільки для житла, але і всі умови для комфортної роботи, відпочинку.

Тому купити квартиру під Києвом в новобудові стане дійсно виграшним варіантом.

Звертайте увагу на всі вище перераховані фактори. Детально до моменту покупки ознайомтесь з її умовами, вивчіть варіанти оформлення нерухомості.

На что обратить внимание при покупке квартиры