Неділя, 26 Червня, 2022

Кого кияни вважають кращими на посаді мера Києва?

Віталій Кличко виявився лідером у киян на титул Кращого Мера столиці. Проведені дослідження компанією «Active Group»
в кінці 2019 року показали громадську думку про роботу столичного голови, розповідає “Kyivyes.com.ua”.

Киянам і жителям міста надали п’ятибальну шкалу оцінки, де 1 бал – незадоволений роботою, а 5 – максимально задоволений. У дослідженні взяли участь півтори тисячі респондентів віком від 18 років, які мешкають у столиці.

Результати місцевого опитування 

Ріст і розвиток столиці його жителі оцінили наступним чином: майже 45% оцінили позитивно, в їх числі трохи менше 40% – поставили 4 бали, 8% оцінили на 5 балів. 34% опитаних вважають, що Київ гідний 3х балів, 16% і майже 4% поставили 2 і 1 бал відповідно. Таким чином, столичні жителі оцінили розвиток Києва на 3, 29 балів з 5-ти можливих, що показує позитивний курс діяльності Віталія Володимировича.

Так само було запропоновано і оцінити роботу нинішнього мера столиці України – Віталія Кличка. За шкалою з 5ти балів Віталію Володимировичу поставили четвірки 31% жителів, а на вищий бал розщедрились лише 8, 3% киян, приймати участь в дослідженні. Абсолютно незадоволених роботою мера 7%, оцінку в 2 бали поставили 21,8% людей, і на 3 бали розцінили роботу Кличко ще 31% жителів столиці.

Респонденти відповіли на одне з основних питань – кого ж корінні жителі столиці вважають кращим головою міста. Для відповідей були представлені кандидати – Віталій Кличко, Леонід Черновецький, Олександр Омельченко, Олександр Попов та Леонід Косаківський. Антирейтинг очолив Л. Черновецький, саме так вирішили більше ніж 40% опитаних.

Лідером на думку киян став Віталій Кличко. Так вирішили третина киян, що приймали участь в дослідженні. На другому місці А. Омельченко з 21 з половиною відсотка. Справедливо буде відзначити, що менше третини опитаних з відповіддю не визначилися.

кличко

Результати роботи лідера опитування

Дійсно, за останні 5 років неможливо не звернути увагу на позитивні зміни в столиці. Озеленення паркових зон і скверів, поліпшення якості доріг, розвиток міського транспорту і розвиток гілки метрополітену. Віталій Кличко вкладає багато сил і коштів на зростання популярності Києва для туризму – Пішохідно-велосипедний міст, реставрація історичних будівель на Андріївському узвозі і доступ до нього з Пейзажної алеї. Повна реконструкція Київського Зоопарку. Так само є підтримка міської влади в зв’язку з ростом кількості населення – будівництво дитячий садочків і шкіл.

Так, безумовно, є і дії або бездіяльність, які не влаштовують жителів Києва. Наприклад, незакінчені будівництва багатоповерхівок, відсутність належних велодоріжок і їх будівництво з порушенням правил, велика кількість автомобільних тягучок через постійні ремонтів доріг і поганої якості їх покриття.

Практика показала, що коли Віталій Кличко поєднував дві посади Глави КМДА і Міського Голови, йому вдавалося більше перетворювати головне місто України.