П’ятниця, 16 Квітня, 2021

Як правильно обрати засувку Батерфляй

Як Віталій Кличко став мером Києва: історичні свідчення

Ще в далекому 2008 році кияни самостійно обрали мера міста, проте Партія Регіонів Віктора Януковича мала інші плани, розповідає “Kyivyes.com.ua”. Кияни фактично не підтримували діяльність...

Які функції виконує Офіс Президента України?

Що таке Офіс Президента, яка його структура та основні функції і завдання? Далі розповідає “Kyivyes.com.ua”. У 2019 році було прийнято нове положення про діяльність Офісу...

Що зробив Віталій Кличко для Києва за 5 років?

У червні 2014 Віталій Кличко здобув перемогу на виборах за крісло Київського міського голови. Трьома тижнями пізніше зайняв ще й пост Голови Київського міської...

Віталій Кличко: від боксера до мера Києва

Народився Віталій Володимирович Кличко в Біловодську в 1971 році. Життя у нього дуже насичене. Адже Віталій зміг стати не тільки відомим на...

Існують різні типи запірної арматури, які відзначаються конструкцією корпусу і запірного органу, способом управління і пропускними можливостями. Вони є ножові, дискові, клинові, кульові. І зараз ми зупинимося детальніше про засувки Батерфляй. Саме вони являються найбільш потрібними в промисловій галузі, комунальному господарстві та просто в побутових умовах.

Переваги вибору засувки Батерфляй

Варто відмітити, що засувка Батерфляй регулює, або перекриває потік робочого середовища за допомогою диска із чавуна та н/ж сталі. Конструкція засувок СМО така, що диск крутиться навкруг осі. Це рішення має ряд переваг.

  1. Знижуються зусилля на рух запірного вузла, адже сила тиску діє тільки на одну половину в одному направленні. На другу половину диска діє в другому направленні. Таким чином, відбувається їх взаємна компенсація.
  2. Зменшується матеріалоємність конструкції.
  3. Значно зменшуються габарити, монтажна довжина.
  4. Спрощується в більшій мірі монтаж. Конструкція в цілому виходить набагато дешевше, адже потрібно менше зусиль.

До недоліків вибору засувки Батерфляй відносять недостатню герметичність при тиску більше 16 атм.

Характеристики засувки Батерфляй від СМО

Варто відмітити, що засувка Батерфляй дискова поворотна міжфланцева має герметичність 100% в двох направленнях, характеризується мінімальними втратами напору. Окремо відмічають, що елементи засуву «Батерфляй» надійно захищені від корозії.

Монтується як вертикально, так і горизонтально.

Виробник такої якісної трубопровідної арматури СМО Valves, завод котрого розміщений в Іспанії. Офіційним представником і дистриб’ютором в Україні є компанія СМО Україна, котра завжди має товар на складі, а при необхідності доставить спецзамовлення з Іспанія.

Секрети вибору засувки Батерфляй

Важливо визначитися з прикріпними розмірами, а саме, який діаметр труби – показник Ду або Dn. Очевидними є переваги між засувками поворотними СМР і аналогами інших виробників по критеріям габариту і ваги. Нагадаємо, що СМО Valves використовують для корпусу кращі матеріали – GJS400, для диску – GJS400,CF8M.

Перед покупкою, кожний клієнт вирішує, який тип з’єднання обрати. Є міжфланцевий, фланцевий та різьбовий тип. Обмежень по даному питанню немає, необхідно лише завчасно визначитися з типом. У випадку, якщо ви не впевнені, то спеціалісти компанії СМО Україна завжди уточнюють всю деталі замовлення.

Має значення також тип приводу. Виділяють ручний, гідравлічний, електричний, пневматичний тип. Вибір того, чи іншого типу приводу залежить від необхідних зусиль для відкриття, або ж закриття засувки. Має значення швидкість відкриття, чи закриття, необхідність в автоматизації системи. Різновид оточення також враховують при виборі. В тому випадку, якщо пристрій стоїть в пневмосистемі, тоді кращим варіантом стане використання пневмоприводу, або ж електроприводу. Якщо пристрій стоїть в гідросистемі, тоді набагато зручніше використовувати гідродвигун, або ж електродвигун.

Зверніть увагу! Варто пам’ятати, що використання арматури з ручним приводом в автоматизованих системах недоступно. Ще один важливий момент полягає в тому, що при покупці якісної засувки дискове ущільнення має бути змінним, так як в залежності від ваших потреб спеціалісти запропонують такі види ущільнювача: EPDM, NBR, VITON, SILICON, і інші ущільнення, які потрібно підбирати виходячи від робочого середовища і емператури.

При виборі засувки має значення і вид робочого середовища, його агресивність. Від того, рідке, чи газове робоче середовище залежать матеріали елементів засувки. Мова йде про корпус, шток, ущільнені елементи, поворотні диски.

В неагресивних середовищах можна використовувати для корпусів та дисків – чавун. В агресивних середовищах для цих цілей можна використовувати нержавіючу сталь.

Обирайте якісні деталі, довіряйте хорошим компаніям. Яскравим прикладом такого виробництва є СМО Valves (Іспанія), замовити таку продукцію в Україні ви можете у офіційного представника СМО Україна, котра також проводить консультацію по підбору, шеф-монтаж, розробкою трубопровідної арматури по вашим кресленням.

КОМПАНИЯ СМО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Поклейка антигравійної плівки на автомобіль – секрети популярності

Антигравійне плівка - затребувана інвестиція в безпеку, додатковий захист свого автомобіля від впливу піску, пилу, бруду, каменів, калюж і реагентів. Класичний набір...

Одностороння, двостороння і GSM-сигналізація – відмінності і специфіка обладнання

При покупці автомобіля, в першу чергу, необхідно продумати питання безпеки транспортного засобу, захисту від потенційного викрадення. Серед ефективних і універсальних рішень для...

Корпоратив онлайн: як киянам підтримувати корпоративну культуру в карантин

Пандемія та карантин, що триває вже більше року, вніс свої корективи в життя та роботу українців. Ні для кого не секрет, що...

“Льоня Космос”: чому так називають екс-мера та чим він запам’ятався киянам

Екс-мер Леонід Михайлович Черновецький - один із найепатажніших політичних постатей, який запам’ятався киянам дивакуватим, трохи космічним, з неординарними поглядами, пише kyivyes.com.ua.

Популярні натяжні стелі: від чого залежить вартість

Через привабливий зовнішній вигляд, різноманітність вибору, швидкість робіт, все частіше користувачі вибирають натяжні стелі. Кияни можуть на https://artpotolok.kiev.ua/raschet-stoimosti/ дізнатися, скільки буде коштувати...