Середа, 18 Травня, 2022

Починаємо будівництво: як обрати труби для будинку

На сьогодні важко уявити будь-який будинок чи багатоповерхівку без системи сучасних інженерних комунікацій. Саме від якості та надійності труб залежить успішне функціонування всіх комунікацій.

На що потрібно звернути увагу при виборі труб

На ринку будівництва представлений великий вибір труб різного призначення та діаметру, які можна придбати в інтернет-магазині «ukrfreewell». Основним призначенням будь-яких труб є забезпечення транспортування рідин по комунікаційній системі. Труби відрізняються між собою за такими технічними характеристиками як міцність, стійкість до зовнішнього впливу, тиску середовища, здатність витримувати перепади мінімальної і максимальної температури. Проте, чи не найважливішим чинником є матеріал, з якого виготовлені труби.

Загалом труби виготовляють з кольорових металів, пластику, сталі та залізобетону. Розглянемо недоліки та переваги кожного з видів.

До прикладу пластикові труби можуть з легкістю витримувати низьку температуру до 20 градусів морозу. Тому, їх можна прокладати навіть у зимові місяці. Також вони мають досить бюджетну ціну. Проте під впливом ультрафіолетових променів пластик швидко знищується. Окрім цього пластикові труби мають обмежений діаметр, тому якщо ви використовуєте їх у квартирі чи приватному будинку, їх слід ховати в конструкції підлоги чи стіни. В той же час пластикові недоцільно використовувати при спорудженні багатоповерхових будинків. Основним недоліком даного виду труб є те, після тривалого використання відбувається процес виділення токсинів, які також пошкоджують матеріал конструкції.

Протягом багатьох років на будівельному ринку одними з найпопулярніших будівельних матеріалів були сталеві труби. Вони бувають двох видів – безшовні та зварні. Даний вид труб може витримувати великий робочий тиск. Також сталеві труби мають оцинковку, яка надійно захищає їх від ерозії. Внутрішню поверхню труб обробляють цементно-піщаним покриття, яке збільшує термін їхньої дії. Оцинковані труби добре підходять для використання у системах опалення, каналізації та пожежогасіння. Основними недоліками сталевих труб є велика вага, труднощі при монтажі, а також нестійкість до корозії

Проте, найкращим варіантом, який користується популярністю у споживачів, є труби з залізобетону. Вони являють собою залиту бетоном сталеву арматуру, яка може добре витримувати розтягнення та навантаження. Також труби мають надійний захист від корозії. Довговічності використання матеріалу сприяють додаткові вставки у бетоні. Найголовнішими перевагами використання залізобетонних труб є витривалість, практично відсутність потреби у ремонтних роботах, що економить чимало коштів власнику житлового будинку.

Де купити надійні залізобетонні труби

Широкий вибір залізобетонних труб представлений в інтернет-магазині  «ukrfreewell». Зайшовши на сайт https://ukfreewell.com.ua/gbi/zhelezobetonnyie-trubyi.html, ви зможете з легкістю обрати конструкції необхідної довжини, діаметру та ваги. Якщо у вас виникли труднощі у виборі, ви зможе скористатися номером телефону, який вказаний на сайті і отримати консультацію фахівця.

Оплачувати за товар можна як безпосередньо після оформлення замовлення, так і після доставки труб до об’єкту будівництва. При цьому інтернет-магазин забезпечує доставку у встановлені сторонами терміни. Вас приємно здивують лояльні ціни та знижки.

За допомогою каталогу сайту ви можете без проблем розрахувати необхідну кількість труб потрібну для будівництва вашого будинку. Для цього необхідно обрати відповідні параметри такі як: довжина, товщина стінок, діаметр і вага. Також потрібно врахувати, яку кількість рідини мають витримувати труби та розрахувати вартість вашого замовлення.

р