Середа, 18 Травня, 2022

Чим хороший новий рав 4?

Купівля позашляховика процедура не проста. Асортимент моделей зашкалює. Той, хто в перший раз вибирає таку машину, стикається з великою кількістю моделей. У кожної є свої плюси і мінуси, а крім того, техніку потрібно підбирати ще й відповідно до своїх уподобань.

Новий рав чотири виглядає пріоритетно. Машина не просто так активно рекламується. Підтвердженням тому служить те, що рав 4 можна зустріти практично в кожному українському місті. Ця популярність вирішує одну з проблем – доступ до комплектуючих, які для деяких машин далеко не завжди вдається знайти швидко.

Відремонтувати машину можна за підтримки офіційних салонів і ліцензованих СТО. Інший варіант – це пошук деталей на розборках. Майстерні працюють саме з тими машинами, які найчастіше зустрічаються на дорогах. Плюс в тому, що на розбиранні можна придбати ті ж оригінальні деталі, але зі значною знижкою.

Сайт AUTO.RIA, який багато хто вважає номером один в Україні з авто оголошень, пропонує вивчити новий рав 4 з іншого боку. Це машина, яка стане практичним і надійним помічником на кожен день. На користь цього говорить популярність транспортного засобу в Європі і Америці.

Чому це економічний позашляховик?

На користь цього говорить кілька факторів:

  • Під капотом знаходиться економічний двигун. Розглядати силову установку рав 4 потрібно в змішаному циклі. З цієї позиції позашляховик споживає мінімум палива. Зручно і те, що японська машина невибаглива до сервісних матеріалами. Мова йде головним чином про якість моторного масла і про склад бензину. Можна заправлятися дешевим паливом і не витрачатися на брендові склади.
  • Підвіска автомобіля витримує дорожні капризи. Це ями, вибоїни, колії, а також крижані брили і дорожнє сміття, захований під сніговим покривом. Підвіска відрізняється жорсткістю, але вона не передає ніяких зайвих вібрацій на салон. Тому на такій машині можна сміливо відправитися в село або в міжміське подорож.
  • Заводський кузов машини проходить ретельну підготовку за допомогою антикорозійних сполук. Якщо водити акуратно і не дряпати крила, двері, можна не турбуватися про фарбування протягом декількох років. При цьому рав 4 можна вільно залишати під відкритим небом. Температурні перепади, зміни рівня вологості не мають жодного впливу.
  • Машина отримала хороші відгуки від механіків і електриків. Ремонтувати техніку просто. Це означає, що на усунення локальних несправностей у автовласника не піде багато грошей. З представниками кустарних майстерень завжди можна домовитися і сторгуватися.

Як купити машину в повній комплектації?

Дозволити собі такі витрати може не кожен. Користувач ризикує зіткнутися з величезною націнкою за кожну опцію. Причому актуально це не тільки для офіційних дилерів, а й для приватників. Багато користувачів спеціально навантажують машину додатковим обладнанням, щоб заробити максимум.

Довірливий покупець вважає, що дійсно отримує вигоду. На ділі на кожен агрегат продавець робить окрему надбавку. За підсумком не тільки окупаються початкові інвестиції, а й виходить солідна прибуток.

AUTO.RIA допоможе знайти машини, які мають на борту все необхідне. При цьому цінник на авто може бути рекордно низьким. Пояснюється це наступним:

  • Машина може продаватися від автоломбарду або особи, якій терміново потрібні гроші. Ставитися до цих угод потрібно з підозрою. Головне – попередньо перевірити реальність продавця, правильно оцінити його дії і статус техніки. Саме через приватні оголошення зловмисники позбуваються від викрадених машин.
  • Низька ціна може бути пов’язана з банкрутством і ліквідацією компанії. Це часте явище в автовикупі. Конкуренція на ринку гостра і далеко не кожен підприємець домагається успіху.
  • Деякі авто продаються по величезним знижкам напередодні новорічних свят або на честь відкриття нового салону. В цьому випадку вивчити асортимент можна у офіційних дилерів. Компанія Toyota активно розвивається на українському ринку, тому дивитися потрібно головним чином пропозиції з глибокої провінції.

Якщо не вдається знайти рав 4 за прийнятною вартістю, можна вивчити альтернативні моделі. У будь-якому випадку це не машина саме для заміських поїздок. Рав 4 можна назвати кросовером міського класу, універсальним авто з представницьким дизайном.

Авто забезпечується потужним і витривалим двигуном, але все ж не відрізняється високою прохідністю. Тому, якщо потрібна машина за прийнятною вартістю і для екстремальних поїздок, краще вивчити альтернативні версії в лінійці виробника або аналогові моделі від інших брендів.