Середа, 18 Травня, 2022

ТОП безвізових країн для літнього відпочинку у 2019 році

Літо – це не тільки сезон стиглих персиків і кавунів, а й жадана пора відпусток. Літа чекають всі. Школярі – щоб настали довгоочікувані канікули. Дорослі – щоб на деякий час забути про плани-звіти і з головою зануритись у задоволення. Як зробити майбутнє літо незабутнім, читайте на kyivyes.com.ua.

Літо – це ще й пора вражень. У пошуках останніх, ми намагаємося відвідати нові місця, міста, а часом і країни. Однак літню ідилію, пов’язану з освоєнням нових земель, може затьмарити банальна поцедура отримання візи.

Ті, хто мав справу з її отриманням, знають, що віза – це клопітно і дорого. Однак, найгірше те, що вона може стати непереборною перешкодою на шляху до довгоочікуваного літнього відпочинку.

кипр

Зважаючи на вищевикладене, пропонуємо вашій увазі перелік найбільш популярних курортних країн, де українці цього літа можуть відпочити без візи.

Насамперед слід звернути увагу на Турецьку Республіку і Грузію. Справа в тому, що для відвідання цих країн вам не знадобиться закордонний паспорт. Поїсти рахат-лукум у Туреччині і випити вина в Грузії можна, злітавши туди за внутрішнім українським паспортом. Однак в’їзд до зазначених держав можливий за умови, що ви власник паспорту нового зразка, тобто біометричної ID карти. За внутрішнім паспортом можна також відвідати сусідні Росію і Білорусію.

На сьогодні, в розпорядженні українців понад 100 країн, куди можна потрапити, не оформлюючи візу завчасно. В наш перелік увійшли ТОП-7, що користуються попитом серед українців в сезон літнього відпочинку. Для в’їзду знадобиться паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

  • Чорногорія. Чисте море, середньовічні фортеці, SPA-процедури. У курортний сезон тут можна провести 90 днів без візи.
  • Кіпр. Море, тисячолітні історичні руїни, романтика старовинних легенд – все це про Кіпр. Про-візу на 90 днів можна оформити онлайн.
  • Таїланд. Країна слонів, райських пляжів і славнозвісного масажу. Безвізовий в’їзд дозволено на 30 днів.
  • Мальдіви. Якщо ви за розкішшю – вам дійсно сюди! Віза на 30 днів оформлюється після прибуття.
  • Марокко. Червоні скелі, усамітнені пляжі на березі Атлантики, відсутність натовпів туристів. Відпочивати без візи тут можна протягом 90 днів.
  • Єгипет. Візу в курортні регіони країни фараонів вам оформлять в аеропорту на 15 днів.
  • Балі. Острів серфінгу і стародавніх індонезійських храмів. 30 днів без візи – це реальність.

Сонячного вам літа і незабутнього відпочинку!