П’ятниця, 24 Червня, 2022

Що лежить в основі привабливості?

Ні для кого не секрет, що красиве тіло – це запорука впевненості в собі і невід’ємний атрибут привабливості. Всупереч розхожій думці, про те, що головне не зовнішність, а душа, реальне життя свідчить, що за красивою зовнішністю, все ж простіше розгледіти красиву душу.

Однак дуже необачно думати, що краса – це тільки те, чим наділила нас природа. Згадайте великих жінок, зовнішність яких не відповідає класичним канонам краси. Сара Джессіка Паркер, Тільда ​​Суїнтон, Джулія Роберс – безсумнівно, красуні на мільйон.

Особистісна привабливість складається з багато факторів. Стиль одягу. Манера поведінки. Особливості характеру та, відповідно, вчинки. Однак, першочерговим фактором, в механізмі «притягування – відштовхування» є доглянутість і охайність. Останнє відіграє важливу роль у формуванні іміджу. Яким би красивим і дороговартісним не був одяг, але якщо у його власника погана шкіра, недоглянуте волосся і т.д. – весь ефект нанівець.

Краса – це, перш за все, доглянутість. У будь-якій сфері, доглянута людина буде більш успішною. Психологи довели, що шкільні вчителі підсвідомо більш доброзичливо ставляться саме до охайних дітей і схильні вважати їх розумнішими за інших. Доглянута людина є більш конкурентоспроможною на ринку праці. Не кажучи вже про успіх у протилежної статі, де зовнішня привабливість і охайність є взаємокорелюючими факторами. Одним словом, в будь-якому віці і у всіх сферах життя привабливих людей оцінюють на порядок вище, а тому, у них набагато більше шансів на успіх.

салон

Зважаючи на вищесказане, пріоритетним завданням, на шляху до поліпшення свого зовнішнього вигляду, є догляд за собою. Кожна жінка знає про чарівний вплив на зовнішність і психологічне самопочуття косметологічних процедур для обличчя і тіла. Крім регулярного догляду, сучасна косметологія успішно справляється з різними видами проблем, які так довго і болісно псували вам життя. Наприклад, із зайвою рослинністю на тілі допоможе впоратися лазерна епіляція, з целюлітом – спеціальний масаж, з бородавками, папіломами, шрамами – лазерна терапія, з глибокими зморшками – ін’єкційні методики. Більш детально ознайомитися в широким переліком послуг з приведення себе в порядок, можна перейшовши за посиланням https://salonslim.com.ua.

У виборі закладу, для проведення подібних процедур, важливо звертати увагу на репутацію салону, ліцензії та професіоналізм майстрів, все-таки мова йде про лікарські маніпуляції. Сучасність обладнання – також відіграє важливу роль.

Будьте красиві!