Четвер, 17 Вересня, 2020

Лазерна епіляція ніг: що потрібно знати?

Як Віталій Кличко став мером Києва: історичні свідчення

Ще в далекому 2008 році кияни самостійно обрали мера міста, проте Партія Регіонів Віктора Януковича мала інші плани, розповідає “Kyivyes.com.ua”. Кияни фактично не підтримували діяльність...

Сьогодні, будь-яка дівчина і жінка, що поважає себе, не може собі дозволити вийти на пляж або на вулицю на короткому платті з неголеними ногами. Тому позбавлятися від небажаних волосся на тілі вкрай необхідно. Вибір хоч і невеликий (станок для гоління, епілятор, воскова епіляція, шугаринг і видалення лазером), але кожна жінка вибирає той варіант, який її більше влаштовує.

У цій статті ви дізнаєтеся про найбільш ефективний спосіб видалення небажаного волосся на ногах — це лазерна епіляція гомілки та ніг в цілому.

Що таке лазерна епіляція?

Видалення лазером — це один з методів епіляції, завдяки якому небажане волосся (фолікули) видаляється світлом одній хвилі з великою щільністю і високою спрямованістю енергії.

лазерная эпиляция

Простими словами, лазерна епіляція — це світловий промінь, який радикально видаляє волосся і через дві-три тижні стрижень волосся з коренем випадає.

Лазерне видалення добре тим, що в кінцевому результаті ноги, руки, пахви або інша частина тіла, яку епілюють, стає гладкою, а через деякий час волосся взагалі перестає рости.

Лазерна епіляція ніг

Для багатьох жінок станок для гоління і віск викликають роздратування на шкірі, який іноді може супроводжуватися сверблячкою. Тому епіляція світловим променем для них ідеальний варіант. Також, до переваг можна віднести:

  • відсутність болю (у порівнянні з воскової епіляції);
  • жодних наслідків або зовнішніх пошкоджень;
  • лазер сприяє видалення врослих волосків;
  • ефект триває роками.

Зони ніг, які дами воліють обробити лазером, різні: хтось бажає видаляти небажане волосся окремими частинами (гомілки, стегна, пальців), а хтось повністю. Виходячи з цього, процедура лазерної епіляції відрізняється за ціною і тривалістю. Навіть після першого сеансу жінки помічають результат, а через курс — волосся не залишиться зовсім. Косметологи рекомендують раз на рік проводити лазерну епіляцію для профілактики.

У косметологічному центрі LaserVille кожна жінка зможе отримати кваліфіковану консультацію професіоналів, видалити небажане волосся з будь-якої частини тіла абсолютно прийнятними цінами і стати ще прекрасніше.

лазер Дека

LaserVille – це команда кращих лікарів-косметологів, які з допомогою сучасного італійського обладнання DEKA і технології Moveo зроблять процедуру видалення лазером комфортну і подібну масажу. Головне — це безболісно, швидко, безпечно і просто.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Чому віддати перевагу: машині з салону або б / у

Всесвітньо відома марка KIA створена для водіїв, які прагнуть отримувати задоволення від життя. Це динамічні, яскраві машини, які підкреслять статус і прекрасний...

Користуйтеся послугами вантажного таксі в Києві для перевезення будь-яких габаритних предметів

Автомобільні перевезення як і раніше є найбільш широко використовуваним видом вантажних перевезень в Україні, світі та конкретно Києві. Хоча морський або залізничний...

Гроші до зарплати в Києві: як оформити та отримати

Після епідемії коронавірусу багато киян стикнулися з економічною кризою, яка призвела до втрати чи скорочення робочих місць і як наслідок до зменшення...

Кличко обіцяє вивести Київ в “ТОП-100” міст світу

Діючий міський голова знову збирається балотуватись в мери. Він вже оприлюднив свою програму, яка стосується розвитку міста. Віталій Кличко обіцяє через 5...

Мерію Києва закрили для відвідувачів

Відвідувачі не зможуть зайти до мерії Києва до 31 жовтня 2020 року. Тимчасово це буде зробити неможливо. Це необхідно, щоб запобігти швидкому...