Неділя, 26 Червня, 2022

Смартквартири — новий напрямок на ринку нерухомості

Останнім часом серед жителів столиці все більшої популярності набирають смартквартири. Про це говорить як підвищений попит на ринку нерухомості, так і безліч пропозицій про продаж і здачу в оренду на онлайн-сервісі OLX. У цій статті ми розповімо, що таке «розумне» житло і в чому переваги такої нерухомості.

Що таке смартквартира?

Для бажаючих купити смарт квартиру Київ пропонує безліч варіантів житлоплощі з різними плануваннями. Але перед початком пошуку варто дізнатися про особливості такої нерухомості. Смартжитло характеризується такими ознаками:

  • компактність;
  • грамотне використання кожного сантиметра житлоплощі;
  • цінова доступність;
  • зручність планування.

Головна відмінність смартжитла від звичайних квартир полягає саме в плануванні, адже житлоплощу з однією житловою кімнатою часто відділяють від кухні та санвузла. Смартквартири часто проєктуються як студії без коридору і з мінімальним поділом на зони. Також відмінність полягає у квадратурі: якщо площа стандартної «одинички» становить приблизно 35 квадратів, то smart-квартира може бути від 18 до 30 м².

Переваги smart-квартир

До переваг «розумного» житла варто віднести:

  • економію на вартості нерухомості та оплаті комунальних рахунків;
  • швидку окупність житла внаслідок економії на комуналці та популярності серед орендарів;
  • широкі можливості дизайну інтер’єру за рахунок відсутності перегородок;
  • мінімальні витрати на ремонт приміщення.

Також варто відзначити, що покупка smart-квартири на виплат є чудовою альтернативою оренді житла. Щомісячні платежі по іпотеці будуть приблизно дорівнювати орендній платі, при цьому після закінчення виплат ви отримаєте власну нерухомість.

Як підсумок можна сказати, що сучасне «розумне» житло — це відмінний варіант для студента або сімейної пари без дітей, які отримують зручну житлоплощу за розумну ціну. Також такі квартири мають величезний попит у людей, які займаються здачею житлоплощі в оренду.