П’ятниця, 1 Липня, 2022

Які подарунки можна подарувати при будь-яких обставинах?

Завжди шукати оригінальні та незвичні презенти – дуже не просто справа. Особливо це стосується тих випадків, коли часу обмаль, та ви не можете собі дозволити блукати по торгових центрах, щоб знайти найбільш відповідне рішення. Саме тому, корисно знати про такі варіанти презентів, які можна дарувати будь-кому та будь-коли, не боячись, що ваш презент не сподобається адресатові. І щоб допомогти вам впоратися з цією задачею без зайвої втрати часу, ми вирішили поділитися списком універсальних подарунків, які дійсно справлять гарне враження і точно будуть у нагоді для людини, незалежно від її побажань, інтересів та інших особливостей. 

Презент-враження від компанії Bodo

Хочете по справжньому здивувати свого адресата подарунком, який він запам’ятає на довгі роки? Тоді вручайте йому подарунковий сертифікат, який ви можете придбати на https://www.bodo.ua. Вибір вражень дійсно величезний, і ви можете придбати сертифікат на тест-драйв суперкара, стрибок з парашутом, катання на всюдиході, вечерю з безлімітним м’ясом, похід на віртуальний квест, урок пневматичної стрільби, похід в spa салон, екскурсію на пивоварню і так далі. Ну а якщо не можете самі визначитися з вибором, то підберіть відразу кілька сертифікатів, а ваш адресат самостійно вирішить, куди саме він хоче відправитися. Також, консультанти компанії завжди готові прийти на допомогу, та надати кілька цікавих варіантів сертифікатів, які є актуальними на цей момент. 

Оригінальні речі та предмети для будинку чи квартири 

Від того, як виглядає квартира чи будинок буде залежати рівень комфортного проживання його мешканців. Саме тому, багато хто намагається максимально прикрасити свою оселю, щоб почуватися набагато краще, та скоріше відпочивати. З цим ви можете допомогти своїм друзям чи родичам, вибравши у якості презенту унікальні та незвичні предмети декору та інтер’єру, за допомогою яких візуальна складова оселі значно покращиться. 

Подарункові сертифікати чи купони

Одне із найкращих рішень, коли мова йде про універсальні подарунки. Особливість таких подарункових карт полягає у тому, що ви нібито передаєте право вибору презентів безпосередньо адресатові. Таким чином, людина зможете самостійно прийняти рішення, та придбати ті товари та послуги, в яких дійсно є потреба. При цьому, є велика кількість варіантів таких сертифікатів, а також різні номінали, тому ви можете задати бажану суму, на яку адресат, після вручення карти, придбає собі подарунків. 

Гаджети, техніка та електроніка 

Безперечно, від такого презенту не відмовиться жодна людина. Тим паче, якщо ви збираєтесь подарувати презент, який буде корисним у повсякденному житті. При цьому, у вас дуже широкий спектр товарів, які можуть підійти у ролі подарунку. Можна звернути увагу на бездротові навушники, смарт-годинник, або купити щось для оселі, наприклад, зволожувач повітря або робот-пилосос.